Dizi Haberleri

Sen Çal Kapımı Bu Sahneden Sonra RTÜK Cezası Alabilir!

Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel öpüştü. Öpüşme sahnesinden ötürü dizi RTÜK cezası alacak mı? Fox TV öpüşme sahnesiyle ilgili açıklama yaptı mı?

Sen Çal Kapımı dizisinde yaşanan öpüşme sahnesi dikkat çekti. Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında yaşanan bu olaylar sosyal medyanın dikkatini çekti. Pek çok defa paylaşılan görüntüler karşısında izleyicilere göre dizi RTÜK cezası alabilir. Çünkü bu tarz sahnelerin sıkıntı teşkil edebileceği iddia ediliyor. Pek çok kişi bu görüntüleri ailesiyle izlediği için böyle bir hassasiyetin doğabileceği konuşulmakta. Ancak Fox TV’den sahneyle ilgili bir açıklama gelmedi.

Sen Çal Kapımı RTÜK Cezası Alacak mı?

Dizinin RTÜK cezası alması şikayet edilmesi gerekiyor. Ancak bu konuda herhangi bir şikayet yapıldı mı o da bilinmemekte. Şikayetin haricinde yetkililerin de söz konusu sahneyi izleyerek bir karara varması mümkün. Fox TV’de yayınlanan dizi, Serkan ve Eda’nın öpüşmesiyle beraber sıçrayışa geçti. Reytinglerde de bir miktar artış olduğu vurgulanıyor.

Fox TV’den Öpüşme Açıklaması!

Fox TV, öpüşme sahnesiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Herhalde öpüşme sahnesinin çok uzatılmaması ve detaylı bir şekilde ekranlara gelmemesi nedeniyle diziye herhangi bir ceza verilmeyecek. Bu yüzden izleyicilerin içi rahatladı. Çünkü severek izledikleri dizinin başına bir şey gelmesin istemiyorlar. Daha önce öpüşme sahnelerinden ötürü ceza alan birkaç dizi bulunduğu için böyle bir algı oluşmuş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu