Magazin

Selin Yağcıoğlu’yla Evleneceği Konuşuluyordu! Gönül Dağı’nın Yıldızı Berk Atan: “Büyümem lazım…”

Ünlü oyuncu Berk Atan, son günlerde aşk haberleriyle gündemden düşmüyor. Fenomen sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile evleneceği konuşulan ismin son paylaşımı ise biraz manidar!

Berk Atan, Best Model yarışmasına katılan neredeyse her erkek gibi oyunculuk yapmayı seçti. Ama onun işi Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit ve Çağatay Ulusoy kadar ışıltılı olmadı. 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları” sayesinde geniş bir hayran kitlesine kavuşsa da, devamında aynı başarı gelmedi. Ta ki “Gönül Dağı” dizisine kadar! Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden “Gönül Dağı”, başrol oyuncusu Berk Atan’ı da tekrar yıldızlar ligine taşıdı. Üstelik, ünlü oyuncunun aşk hayatı da hareketlendi!

Hayranları Ortaya Çıkardı

“Gönül Dağı” sayesinde hayran kitlesi büyüyen Berk Atan’ın özel hayatı da didik didik edildi. Instagram’daki hareketlerini takip eden hayranları, Berk Atan’ın sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığını iddia etti. Ünlü oyuncu önce bu iddiaları yalanlasa da aşk çok geçmeden ortaya çıktı. Berk Atan, ilişkilerini korumak ve birbirlerini tanımak için başlarda gizlendiklerini söyledi. İyi ki de öyle davranmışlar çünkü bu sağlam ilişkinin sonunun evliliğe gideceği konuşuluyor!

“Büyümem lazım”

Selin Yağcıoğlu’nun parmağındaki yüzük, son günlerin en önemli magazin olaylarından biri. Aşkları bile daha yeni öğrenilen çiftin çok geçmeden evlilik kararı alması hayranlarını da coşturdu haliyle! Ama ne Berk Atan ne de Selin Yağcıoğlu bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Onun yerine, Berk Atan’dan bir “Büyümem lazım” paylaşımı geldi.

Burak Altındağ, “Sana kaldı kaseye süt dökmek” diye laf atınca, Berk Atan’dan da cevap gecikmedi: “Çok küçüğüm, büyümem lazım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu