Magazin

Selin Ciğerci’ye İkinci Şok Eski Dosttan Geldi! Deniz Akkaya’dan Sonra Kerimcan Durmaz’dan da Şok Sözler: “Plan…”

Selin Ciğerci hakkında dünden beri ortaya atılan iddiaların sonu gelmiyor! Çok sevdiği eşi Gökhan Çıra ile boşanacakları haberlerini doğruyalayan Selin Ciğerci hakkında Deniz Akkaya’nın ardından eski dostu Kerimcan Durmaz’dan da açıklama geldi. Kendisine atılan DM’lere sitem eden Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci – Gökhan Çıra ayrılığının kendisini ilgilendirmediğini söylese de; eski dostuna alttan alta laf söylemeyi de ihmal etmedi. Selin Ciğerci’nin boşanmasının “planlı” olduğunu iddia eden Kerimcan Durmaz herkesi şaşırttı!

Selin Ciğerci VS Deniz Akkaya!

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci ikilisi arasında sular durulmuyor. Selin Ciğerci hakkında konuşmak için 3 günlük zorlama hapisine bile giren Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz programında Selin Ciğerci hakkında konuşmaktan geri durmuyor. Bugün hem canlı yayında hem de Instagram’da Selin Ciğerci’nin Londra’ya taşınmak için İngiltere’de formalite bir evlilik yaptığını ve bu yüzden de Gökhan Çıra’dan ayrılacağını iddia etti.

“Değerli izleyiciler banktta net analtıldı ama tekrar yazayım, burada net şekilde boşanmanın evlilik gibi kurgu olduğu, boşanmaya sebep olan kişinin görüntüde erkek olan şahıs tarafından yapıldığı kurgusunun bilinçli şekilde basına servis ediliğini konuştuk. Aslen en baştan beri ticari kazanımlar için bir fotoğraf karesinden ibaret olan bu evllikte bitiş nedeni gösterilen değil Londra’da başlayacak yeni hayat için orada yapılan bir başka evlilik. Londra’da yapılan evliliin ayrıntıları yarın yayında! Yarına kadar şunu düşünelim: Edirne’den öteye beş para etmez bir tipin, burada hasbelkader sahip olduğu bir ismi bırakarak arkasına bile bakmadan kaçma sebebi sadece çocuk aşkı öyle mi? Sıfır İngilizce, dünyanın en pahalı şehirinde sıfırdan başlayacak bir kariyer ile tek başına yürüyeceğine inanmak.”

Bir Darbe de Kerimcan Durmaz’dan!

Bu sözlerin ardından sosyal medyada olay olan Deniz Akkaya’dan sonra Selin Ciğerci’nin eski yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz da konu hakkında konuşmaktan geri durmadı. Eski dostunun hayatıyla ilgilenmediğini dile getiren Kerimcan Durmaz, storysinin sonunda Selin Ciğerci’nin bunu bir plan uğruna ya da yeni bir ürünün reklamı için yaptığını iddia etti. Selin Ciğerci bakalım bu konular aslında neler söyleyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu