Magazin

Selin Ciğerci Gökhan Çıra’ya Mesaj Atan İsmin Bulunduğu Mekanı Basıp Kavga Çıkartmıştı: Şimdi de Mesajlar İfşa Oldu!

Bugün Gökhan Çıra ayrılığının ardından, TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan “2. Sayfa” programına telefondan bağlanan Selin Ciğerci, yakın arkadaşları olan Müge ve Gülşen’in sorularını içtenlikle yanıtladı. Geçtiğimiz sene Selin Beauty markasını için 18 milyon Euro’luk bir teklif geldiğini söyleyen Selin Ciğerci, teklifi kabul etmemiş.

2. Sayfa’nın canlı yayınına telefonla bağlanan Selin Ciğerci; “Boşandıktan sonra hep güler yüzlü paylaşımlarda bulunmaya çalıştım. Benim oturup üç gün yas tutacak durumum yok. Benim yanımda çalışan insanlar var, onların maaşları var. Beni tek üzen durum çocuk konusu. Evlatlık almak istiyorduk, ayrıldık. Tüm dünya üzerime de gelse beni bu yoldan alıkoyamazlar… Bu konuda ne yapabileceğimi araştırmaya devam edeceğim. Şu an için Gökhan’ın yanında birini görsem içim cız edebilir ama yarın bir gün içim cız etmez. İkimizin de hayatına birileri girebilir. Benim şu an evim bile yok. Evim tadilatta olduğu için arkadaşlarımda kalıyorum. Bodrum’dan döndükten sonra Maslak’tan ofise yakın bir daire tuttuk. Ama oraya sığmayacağımızı anladık. O esnada da boşandık.” açıklamasını yaptı ve şu anlık bir evi olmadığını ifade etti.

Ayrılığın Ardından Kavgalar Bitmedi!

Geçtiğimiz sene yaşanan Özlem Parlu – Selin Ciğerci kavgasının ardından, Özlem Parlu, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın ayrıldığını öğrenince yeniden Gökhan Çıra’ya mesaj attı ve bu mesajları da Instagram’dan ifşa etmeyi ihmal etmedi. Önceki sene Selin Ciğerci, Özlem Parlu’nun eşi Gökhan Çıra’ya “Çok hoş çocuksun” mesajları attığını söylemesinin ardından Instagram’da yayılan bir video magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Özlem Parlu’nun bulunduğu mekanı basan ve kavga çıkartan Selin Ciğerci’yi yanındaki kişiler zorlukla sakinleştirebilmişti. Bu olayın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen Özlem Parlu, Gökhan Çıra’ya yeniden mesaj attı ve bu mesajı da storylerde paylaşmayı ihmal etmedi.

Bakalım Selin Ciğerci cephesinden yanıt gelecek mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu