Magazin

Selin Ciğerci – Gökhan Çıra Ayrılığının Perde Arkası! Magazincilere Yakalanan Selin Ciğerci’den Bomba İtiraf!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi arasında yaşananlar herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Önceki hafta tek celsede boşanan çiftimizden şoke eden açıklama!

Geçtiğimiz hafta futbolcu Gökhan Çıra ile 2 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Selin Ciğerci, Gülben Ergen konserinde görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Ciğerci, eski eşiyle barışma ihtimaline yeşil ışık yaktı. 2019 yılında evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti, 10 Eylül’de Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı. İkilinin sürpriz bir şekilde boşanması büyük yankı uyandırdımıştı. Ciğerci, eski eşiyle yeniden barışma sinyalleri verdi.

“TEKRAR EVLENEBİLİRİM”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Selin Cigerci (@selincigerci)’in paylaştığı bir gönderi

Milliyet’in haberine göre, önceki akşam Gülben Ergen’i dinlemeye giden Selin Ciğerci, gazetecilerle konuşarak kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Eski eşi Gökhan Çıra ile sık sık görüştüğünü söyleyen Ciğerci,”Tekrar evlenir misiniz?” sorusuna ise “Olabilir, neden olmasın? Tekrar evlenebilirim, Gökhan’la da barışabilirim. Allah herkese her şeyin hayırlısını versin” diyerek, evliliğe kapılarını açık bıraktı. Boşandıktan sonra kendisini işine veren Ciğerci, muhabirlerin “Bekarlık sultanlık mı?” sorusuna ise “Benim için değil. Çünkü ben evliliğe, düzene bağlı bir kadınım. Ben öyle düşünmüyorum” cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu