Magazin

Selçuk Tektaş’ın Kızlarını Bir An Olsun Yalnız Bırakmayan Alişan Verdiği Sözü Tutmak İçin Acısını İçine Gömdü ve…

Geçtiğimiz ay kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, yeni hayatına ve yeni sorumluluklarına alışmaya çalışıyor. 41 yaşında kaybettiği kardeşinin geride kalan iki kızı Eyşan ve Ceylan’ı kendi çocuklarından ayırmamak için elinden geleni yapan Alişan, önceki gün bir alışveriş merkezinde yeğenleriyle alışveriş yaparken görüntülenmişti. Yeğenlerinin okul eksiklerini tamamlayan ve kızların yüzünü güldürmek için onlara oyuncaklar alan Alişan’ın 2 bin TL’den fazla harcama yaptığını da öğrenmiştik.

Alişan ve Kardeşi

Toparlanamıyor!

Kariyerinde geldiği noktayı Selçuk Tektaş’a borçlu olduğunu her daim dile getiren Alişan’ın menajeri de kardeşiydi. Uzun yıllardır her konserinde her programında kardeşinden ayrılmayan Alişan, hem Buse Varol’la kurdukları çekirdek ailesine hem de annesi, babası ve kardeşiyle birlikte olan ailesine düşkünküğüyle biliniyordu. Selçuk Tektaş’ın zamansız ve ani kaybı Tektaş ailesinden herkesin derin bir acı yaşamasına neden oldu.

Başta Alişan, annesi Suzan Tektaş, eşi Merve Tektaş ve kızları Eyşan – Ceylan olmak üzere tüm aile Selçuk Tektaş’ın yokluğuna alışmaya çalışıyor. Sık sık Instagram’dan “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” paylaşımları yapan Alişan, kardeşini ilk kaybettiği zamanlarda da yine Instagram üzerinden kardeşine veda etmiş ve eşinin, kızlarının kendisine emanet olduğunu söyleyerek; artık 4 çocuğu olduğunu dile getirmişti.

Acısını İçine Gömdü!

Neredeyse her gün kardeşinin mezarına giderek, dualar eden ve kardeşini yalnız bırakmayan Alişan, cezanenin ardından ilk defa geçtiğimiz hafta Kıbrıs’ta sahne almış ve sahneye çıktığında; Kıbrıs’a ilk defa kardeşi olmadan geldiğini söyleyerek gözyaşlarına hakim olamamıştı. Hüznünü ve acısını içine atan Alişan, ailesi için çalışmaya devam edeceğinin mesajını vermişti. Bugün ise Alişan o sözlerinin arkasında durduğunu bir kez daha bizlere kanıtlamış oldu.

30 Ağustos’ta Çanakkale’de sahne almaya hazırlanan Alişan, acını ve yasını içine gömerek çalışmaya devam ediyor. Alişan’ın bu çalışkanlığı ve ailesine olan bağlılığı ise sosyal medya kullanıcılarından büyük alkış topluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu