Magazin

Selçuk Tektaş’ın 40’ında Ağıt Yakan Tektaş Ailesinden Alişan ve Buse Varol’un Hayata Dönüş Çabaları Devam Ediyor!

Alişan’ın hem menajeri hem de kardeşi olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz ay Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bu haberin ardından en başta Alişan olmak üzere tüm Tektaş ailesi adeta yıkıldı. Cenaze sırasında ve cenazeden sonra gözyaşlarına hakim olamayan Tektaş ailesi, dün Selçuk Tektaş’ın vefatının 40. gününde mezarını başında toplandı. Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’ın çığlıkları ve ağıtları herkesin içini acıttı. Alişan ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Mezarının Başında Ağıt Yaktılar

Normal hayatına adapte olmaya çalışan Alişan, sahnelere çıkmaya başlamış olsa da; içindeki acısı her daim yüzüne vuruyor. Özellikle Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan ve Ceylan’ın yanındayken onları mutlu etmek için çırpınan Alişan, yeğenlerini de artık kendi çocukları olarak görmeye başladı. Kızların yanında mutlu görünmek için elinden gelenin fazlasını yapan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz gün yeğenleriyle birlikte okul alışverişi yapmaktan da geri durmadı.

Yeğenlerini mutlu etmek için onlara oyuncak ve scooter alan Alişan, mağazada 2 bin TL’den fazla para harcadı. Dün ise Selçuk Tektaş’ın vefatının 40. günüydü. Bu nedenle aile dostları ve Tektaş ailesi Selçuk Tektaş’ın mezarını ziyaret ederek bir kez daha Selçuk Tektaş’ı andı ancak Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’ın evlat acısı bir türlü dinmek bilmiyor. Oğlu için ağıtlar yakan Suzan Tektaş’ı diğer aile fertleri sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadılar.

Buse Varol’un Normale Dönüş Çabası

Alişan ise kardeşinin mezarında gözyaşlarına hakim olamadı. Ona verdiği sözü tutmak için çalışmalara devam eden Alişan’la birlikte Buse Varol da gündelik hayatına devam etmeye çalışıyor. Eskisi kadar sık olmasa da; Instagram hesabından paylaşımlar yapan Buse Varol, bugün bahçesindeki ağacı paylaşarak, ağacının sevgiyle büyüdüğünü ifade etti. Tektaş ailesi her ne kadar yeni normal hayatlarına uyum sağlamaya çalışsalar da pek başarılı olamıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu