Dizi Haberleri

Seksenler Dizisine Ünlü Oyuncu Katıldı! İzleyiciler Uzun Zamandır Bekliyordu!

TRT 1'de Seksenler dizisine Onur Dilber katıldı. Ünlü oyuncunun dizide oynayacağı açıklandı. Peki hangi karakteri canlandırıyordu?

TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinin yeni bölümüne önemli bir oyuncu damgasını vuracak. Bir süre önce Seksenler dizisinde oynamış olan Komiser Rıza’yı tekrar göreceğiz. Oyuncunun diziye döndüğünü duyan izleyiciler mutlu oldu. Peki ya şimdi dizide aynı karakteri canlandırmaya devam mı edecek? Seksenler dizisine ne zaman katılıyor?

Onur Dilber Seksenler Dizisinde!

Başarılı oyuncu Onur Dilber, bir süredir ekranlarda gözükmüyordu. TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisine olan dönüşü büyük coşkuyla karşılandı. Sosyal medyada ünlü oyuncunu döndüğünü duyanlar mutlu oldu. Çünkü diziye ayrı bir renk katıyordu. Şimdi ise Seksenler dizisi sezon finali yapmaya yaklaştı. Önümüzdeki sezonda sevilen dizide oynamaya devam etmesi bekleniyor.

Komiser Rıza Kaç Bölüm Oynayacak?

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Onur Dilber’in dizide kaç bölüm oynayacağı merak edildi. Ancak anlaşılan o ki dizide konuk oyuncu değil kalıcı olarak kadroda yer alacak. Böylelikle her bölüm ünlü oyuncuyu görebileceğiz. Ayrı Komiser Rıza’nın replikleri de şimdiden akıllara geliyor. En son 3 sezon önce Seksenler dizisinde oynayan oyuncu, ayrıldıktan sonra bir daha diziye geri dönmemişti. Dizide neredeyse her bölüm yeni bir oyuncu katıldığına yönelik haber geliyor. Böylelikle sevilen dizinin kadrosunu ne kadar sağlamlaştırdığı anlaşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu