Fragman

Seksenler dizisi yeni sezon 1. bölüm saat kaçta? (24 Haziran Perşembe)

Seksenler (2021) yeni sezon ilk bölümü bu akşam ekranlarınızda olacak. Seksenler ilk bölümü saat kaçta yayınlanacak? Seksenler 1. bölüm fragmanı izle

Dizisiyenibolum.com – Seksenler dizisi hasreti dindiriyor. Yayınlandığı 8 sezonluk süre boyunca üzerindeki ilgisini hiç kaybetmemişti. Zaten bu kadar uzun yıllar devam etmesini de, artık kaybetmeye başladığımız mahalle sıcaklığını hatırlatmasına borçlu. Samimi ve sevecen karakterleriyle seksenler dizisi TRT 1‘de tekrar başlıyor.

Seksenler (2021) yeni sezon 1. bölüm ne zaman?

Özlem duyulan Seksenler dizisi eski kadrosundan ve yeni tanıdık yüzleriyle  bu akşam evimize misafir olacak! Fehmi Babanın yokluğunun da hatırlatılacağı ilk bölümde Çağatay Belçika’dan Türkiye’ye dönüş yapıyor. Ama beraberinde getirdiği biri daha vardır. Belçika’da habersiz evlendiği güzeller güzeli Amelie ile birlikte döndü. Yeni gelin bakalım ailede nasıl karşılanacak. Bu akşam saat 20:00’de TRT 1 de başlıyor.

Seksenler 9. sezon 1. bölüm 1. tanıtım videosu

Ayrıca, mahallenin lisesinde yeni bir edebiyat öğretmeniyle karşılaşacağız. Metin hoca karakterini canlandıran bu kişi, Mucize Doktor dizisinden tanıdığımız Adil hocadan başkası değil.

Seksenler 9. sezon 1. bölüm 2. tanıtım videosu

Kaynak: TRT 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu