Magazin

Seksenler Çağatay’ın eşi Amelie kimdir? Gerçek adı ne?

24 Haziran Perşembe günü saat 20:00'de TRT 1'de yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak olan Seksenler dizisi, reytinglerde açık ara fark atacak!

Dizisiyenibolum.com – Aile babası Rasim Öztekin‘in (Fehmi baba) vefatından sonra koltuğu boş kaldı ama duvarlarda resimleri hala sergileniyor. Seksenler dizisi TRT 1‘de kaldığı yerden (264. bölüm) yeni sezona merhaba dedi. Süper bir başlangıç yapacak dizinin sevenleri özlemle dizinin tekrar başlamasını bekliyordu. Eski karakterleri tekrar toplamaya çalışan Seksenler’de yeni gelen isimlerden biri daha çok merak edildi. Seksenler Çağatay’ın eşi kim? Çağatay’ın eşinin gerçek ismi ne? soruları fragmanı izleyen kullanıcılar tarafından sorulmaya başlandı bile. Biz de sizin bu merakınızı gidermek için araştırma yaptık.

Çağatay’ın eşi kim? Zeynep Demirel’in tam adı ne?

Seksenler 1. bölümde; Çağatay yurtdışından (Belçika’dan) döner ve yanında evlendiği yeni yabancı eşi de vardır. Bu kişi, Zeynep Demirel’den başkası değildir. Tam adı Zeynep Kübra Sever Demirel olan güzellik kraliçesi, (belki bilenleriniz vardır) 2009 da düzenlenen yarışmada Miss Belçika Güzeli seçilmişti. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Zeynep Özdemir hakkında sorulan sorular ve cevapları.

Zeynep Kübra Sever Demirel, Volkan Demirel ile evli
  • Zeynep Özdemir’in kaç çocuğu var ismi ne? – 2014 doğumlu Yade isminde ve 2017 de Yeda isminde iki kız çocuğu var.
  • Zeynep Özdemir’in kaç doğumlu? kaç yaşında, nereli? – 9 Temmuz 1989 İstanbul doğumludur.
  • Zeynep Özdemir kiminle evli? Sevgilisi kim? – 2010 yılında Fenerbahçe’nin kaleciliğini yapan Volkan Demirel ile evlenmiştir.
  • Zeynep Özdemir Seksenler’de hangi karakteri oynuyor? – Çağatay’ın eşi, Belçikalı yabancı gelin olarak Amelie karakterini canlandırıyor.
  • Zeynep Özdemir’in boyu ne, kilosu kaç? – Güzel oyuncunun boyu 1,78 cm, kilosu da 56 kg’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu