TV Programları

Şehinşah, Kıvanç Talu ile Bir Daha Söyle’ye Konuk Oldu

Ünlü rapçi Şehinşah (Ufuk Yıkılmaz), Kıvanç Talu ile Bir Daha Söyle programına misafir oldu. Gain platformunda ücretsiz olarak yayınlanan içerikte sanatçı hakkında daha önce duymadığımız ilginç bilgiler öğrenirken, aynı zamanda çeşitli parçalar dinledik. İşte detaylar…

Dünyanın en kısa müzik programı olarak lanse edilen Bir Daha Söyle, Var Böyle Tipler adlı Instagram sayfası üzerinden paylaştığı eğlenceli videolar sayesinde büyük şöhrete ulaşan Kıvanç Talu tarafından sunuluyor. Bölümleri yaklaşık 10 dakika uzunlukta olan içerik haftalık olarak yayınlanırken, her hafta birbirinden ünlü müzisyenler ağırlanıyor ve sohbet ile müzik dolu renkli bir program gerçekleştiriliyor.

Şimdiye kadar toplamda beş bölüm yayınlanan Kıvanç Talu ile Bir Daha Söyle programı ilk bölümünde Kobra Murat ile açılış yaparken sonraki bölümlerde Ercan Saatçi, Gülben Ergen ve Can Bonomo gibi yıldız isimleri ağırlamıştı. Bugün yayına sunulan yeni bölümdeyse programa ünlü rap yıldızı Şehinşah katıldı.

Birçok rap dinleyicisine göre Türkiye’nin en iyi MC’si olarak görülen Şehinşah, ya da diğer tanındık mahlasıyla HSNSBBH, yine müthiş eğlenceli bir sohbete ortak oldu. Kıvanç Talu’nun daha önce sorulmamış ilginç sorularını keyifli şekilde cevaplayan rapçi, programın sonunda ise Talu ile beraber kendi tarzının tamamen dışında, eğlenceli bir parçayı seslendirdi.

Siz de hemen Kıvanç Talu ile Bir Daha Söyle ve daha pek çok içeriği hemen seyretmek için ücretsiz olarak Gain’i indirebilirsiniz. Gain tüm mobil cihazlarda, uygulama mağazalarında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu