Dizi HaberleriFragmanGündem

Sefirin Kızı 46. bölüm özeti – Mavi ve Kavruk ölecek mi?

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızında bu hafta yeni gelişmeler olacak.

Star TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Sefirin Kızı 46. yeni bölümüyle pazartesi saat 20:00 de sizlerle. Emre Kabakuşak‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu Sedef Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleminden çıkmıştır.

Sefirin Kızı 46. bölüm özeti

Sancar için varını yoğunu ortaya koyan Mavi, O’nun için canını dahi vermeye hazırdır. Ama, işler şu ana kadar istedikleri gibi gitmemektedir. Sancar ve Mavi, artık çok riskli kararlar almanın eşiğine gelmişlerdir. Diğer taraftan Güven de Sancar’ı bulmak için yaptığı hamlelerin başkalarının canlarını yakacağından habersizdir.

Mavi ise Sancar’ı düştüğü kaçak durumundan kurtarmak için çabalarken, diğer taraftan da Melek‘in zarar görmesine engel olmaya çalışır. Mavi, Sedat ile araçta giderken O’na veryansın etmiş ve senin tutsağın olmaktansa ölmeyi tercih ederim diyerek direksiyonu uçuruma çevirmiştir. Kavruk Ömer‘de Sancar’ı kurtarmak için koşarken silahla vurulur ve yere düşer. Silahla vurulan Kavruk Ömer diziden ayrılıyor mu?

46. bölüm sonunda Kavruk Ömer öldü ve diziden ayrıldı. Kavruk Ömer nasıl öldüğünü merak edenler için tekrarlayalım. Sancar’ı korumak için koşarken yanlışlıkla silahla vurulur ve oracıkta can verir.

Sefirin Kızı 46. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Bakalım, Sancar düştüğü kaçak durumundan kurtulabilecek mi? Mavi, Sancar için harcadığı çabalarında başarılı olacak mı? Sedat’ın durumu nasıl, hastaneden çıkabilecek mi? Güven, işleri kendi lehine çevirmeyi başarabilecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını pazartesi saat 20:00’de Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu