Magazin

Seda Sayan’ın Müstakbel Gelini Ezgi Eyüboğlu’nun Estetiksiz Hali Görenleri Şoke Etti: Bu Sen Misin Ezgi?

Ezgi Eyüboğlu, duru güzelliği ile ön plana çıkan isimlerden biri. Güzel oyuncu ekranlara verdiği arayı Teşkilat dizisi ile bozup, oyunculuğa kaldığı yerden devam etmesiyle oldukça konuşulmuştu. Dizideki performansı çok beğenilen Ezgi Eyüboğlu, şimdilerde sevgilisi Oğulcan Engin ile tatilde. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında oldukça başarılı bir dönem yaşayan ünlü oyuncu, estetiksiz hallerinin gündeme gelmesiyle olay oldu. Ezgi Eyüboğlu’nun yıllar içindeki değişimi sizi oldukça şaşırtacak.

Teşkilat Dizisindeki Sahneleri Olay Oldu

Ezgi Eyüboğlu

Teşkilat dizisi, TRT1’in sevilen dizilerinden biri. Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal‘ın yer aldığı dizi izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Dizide Çağlar Ertuğrul’un sevgilisi Ceren rolüyle izlediğimiz Ezgi Eyüboğlu, dövüş sahneleriyle oldukça dikkat çekmişti. Teşkilat dizisinde sert yönünü bize gösteren Ezgi Eyüboğlu gerçek hayatta oldukça sempatik bir isim. Müstakbel kayınvalidesi Seda Sayan da Ezgi Eyüboğlu’nun oldukça sıcakkanlı ve sempatik biri olduğunu dile getiriyor. Durum böyle olunca Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’nun aşkları son sürat devam ediyor.

Evlilik Açıklaması Geldi!

Ezgi Oğulcan

Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin, uzun süredir aşk yaşayan bir çift. Magazin muhabirlerinin sorularından kurtulamayan çift, evlilik sorularıyla sürekli meşgul ediliyor. Nihayet bu konu ile ilgili bir açıklama yapan Ezgi Eyüboğlu; Şu an evlilik düşünmediklerini, her şeyin güzel gittiğini ve mutlu olduklarını vurguladı. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncunun böylesine mutlu bir ilişki yaşaması bizi de mutlu etti, ne yalan söyleyelim. Şimdilerde gayet sade bir güzelliğe sahip olan Ezgi Eyüboğlu, bundan yıllar öncesinde çok daha farklı bir görünüme sahipmiş. Eski fotoğrafları ortaya çıkan oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığı merak konusu olmuş. Estetik iddialarına cevap veren güzel oyuncu pek de inandırıcı olmayan bir açıklamada bulunmuş.

Hiç Estetiğim yok!

Ezgi Eyüboğlu Estetik

2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayan Ezgi Eyüboğlu, o zamanlar oldukça farklı görünüyormuş. Güzel oyuncu bu hallerini soranlara, ”Bu zamana kadar hiçbir estetik operasyon geçirmedim.” yanıtını verse de şimdiki haline göre daha farklı bir görüntüsünün olduğu ortada.

ezgieyuboglu

Değişimi bariz olsa da estetikli ya da estetiksiz, her haliyle oldukça çarpıcı bir havasının olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Rezil Oldu! Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’nın Küfürlü Paylaşımı Sosyal Medyayı Karıştırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu