Magazin

Seda Sayan’dan Dostu Düşmanı Çatlatan Paylaşım: Kendisine Başarısız Diyenlere Kapak Gibi Cevap Verdi!

Seda Sayan, Türk magazin camiasının en bilinen isimlerinden biri. Neredeyse 30 yıldır bu sektörün içinde olan ve hem sunuculuk hem de müzisyenlik yapan ünlü sanatçı, her geçen gün ününe ün katmaya devam ediyor. Şimdilerde Star TV’de program sunuculuğu yapan Seda Sayan, müzikteki başarısıyla da adından söz ettiriyor. Kendisine karşı başarısız diyenlere yanıt veren Seda Sayan hem sözleriyle hem de başardıklarıyla dostu düşmanı çatlatmaya devam ediyor.

Sabahın Sultanı!

Seda Sayan, gündüz kuşağının en sevilen isimlerinden biri. Geçtiğimiz sezon Gelinim Mutfakta adlı yarışma programını sunan Seda Sayan, bu sezon Star TV’de ekrana gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programı sunuyor.


Birbirinden ünlü isimleri programına konuk eden Seda Sayan, bazı isimler tarafından çok beğenilirken bazı isimler tarafından da oldukça eleştiriliyor.


Geçtiğimiz haftalarda Seren Serengil’in kendisi ile ilgili; reytinglerde oldukça başarısız olduğu söylemlerine çok sinirlenen Seda Sayan, kendi programında Seren Serengil’e karşı zehir zemberek sözler söylemişti.


Bu tartışmanın ardından her iki isim de kendini kanıtlama çabası içine girseler de sular bir süre sonra durulmuştu. Şimdilerde yeni şarkısı ile 7’den 70’e herkesi eğlendiren Seda Sayan ”Başarısız!” söylemlerine bir yanıt daha vermiş gibi görünüyor.

Zirveye Çıktı!

seda sayan

Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bu hikayeyi paylaşan Seda Sayan, ”Gel Günaha Girelim” adlı şarkısıyla müzik listelerinde 1.sırada olduğunu duyurdu ve bu büyük başarısıyla işte böyle nispet yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu