Magazin

Seda Sayan’dan Büyük Vefa: Ünlü Sanatçı Bu Mutlu Günlerinde Acı Kaybını Unutmadı Ve Bakın Ne Yaptı!

Seda Sayan, Türk televizyon ekranlarının olmazsa olmaz isimlerinden biri. Ünlü sanatçı; sunduğu programlarla, sansasyonel hareketleriyle ve güçlü dostluklarıyla her zaman görenlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Şimdilerde Star TV’de gündüz kuşağı programı sunan Seda Sayan, oldukça mutlu günler geçirmesine rağmen geçtiğimiz yıllarda yaşadığı acı dolu kaybı unutmadı. Vefalı hareketiyle dikkatleri üzerine çeken Seda Sayan, bu paylaşımı ile gören herkesi duygulandırdı.

 Gündüz Kuşağının Olmazsa Olmaz İsmi Seda Sayan!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Seda Sayan, uzun yıllardır gündüz kuşağı programı yapan isimlerden biri. Hangi programı sunsa reyting rekorları kırmayı başaran Seda Sayan, izleyicilerine birbirinden ünlü konukları ile eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Şu sıralar keyfi oldukça yerinde olan güzel sunucu, programını sunmaya son hızıyla devam etse de geçmişinde yaşadığı acı kayıpları da unutmuyor.

Eski Dosta Büyük Vefa

Seda Sayan

Nur Yerlitaş, Türk televizyon ekranlarının en samimi modacılarından biriydi. Birkaç yıl önce hayatını kaybeden ünlü modacı, ölümüyle sanat camiasını derinden sarsmıştı. Hayatının son zamanlarında hastalığı nedeniyle ağır tedaviler gören Nur Yerlitaş, bu mücadeleye daha fazla dayanamamıştı.

Nur Yerlitaş ile Seda Sayan’ın dostluğunu bilmeyen yoktur.  Bu iki isim çok uzun yıllardır oldukça sağlam bir arkadaşlık yaşıyorlardı. Nur Yerlitaş’ın ölümü nedeniyle en çok sarsılan isimlerden biri Seda Sayan olmuştu. Güzel sanatçı, hala dostunun acısını yaşarken onunla ilgili paylaşımlar yapmayı da sürdürüyor. Eski arkadaşını unutmayan Seda Sayan, her fırsatta ünlü modacıyı anıyor. Geçtiğimiz saatlerde Nur Yerlitaş ile olan bu fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı, bir kez daha görenleri duygulandırmayı başardı ve eski dostunu unutmadığını göstermiş oldu. Biz de Nur Yerlitaş’a bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu