GündemMagazin

Bu Gönderme Kavga Çıkartır: Demet Akalın ile Kanlı Bıçaklı Olan Seda Sayan Yeni Açıklamasıyla Ortalığı Karıştırdı!

Bir ortamda Seda Sayan olur da, kaos olmaz mı? Ünlü sanatçı uzun yıllardır yaptıkları ve söyledikleriyle magazin camiasının eskimeyen isimlerinden biri. Seda Sayan; ne yese, ne içse, ne giyse ve ne söylese olay oluyor. Son olarak program kavgası nedeniyle Demet Akalın ile birbirlerine giren ünlü sanatçı, Instagram hesabından öyle bir şey paylaştı ki inanamayacaksınız. Bu sözleri kime söylediği büyük merak konusu oldu.

Yeni Sezona Bomba Gibi Dönmek İçin Hazırlanıyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Seda Sayan, gündüz kuşağı programlarının efsane isimlerinden. Bir dönem evlilik programı sunan güzel sunucu, daha sonraları sohbet programları sunmuştu. Son olarak ”Gelinim Mutfakta” adlı yarışma programını sunan Seda Sayan, sezonun bitmesi ile programa veda etmişti. Ünlü sanatçının yeni sezonda ekranlara çıkıp çıkmayacağı merak konusuyken güzel haber Seda Sayan’dan gelmişti. Yeni sezonda Star TV’de gündüz kuşağı programı sunacak olan Seda Sayan program için yaptığı hazırlıklarına son sürat devam ediyor.

Sunacağı Program Yıllardır Süren Dostluğunu Bitirdi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Seda Sayan, dostlarıyla kurduğu uzun süreli ilişkileri ile bilinen bir isim. Demet Akalın ile de uzun süreli bir arkadaşlığı olan güzel şarkıcı, Star TV’de program yapacağının belli olmasından sonra bu dostlukta büyük bir kriz yaşamıştı. Geçtiğimiz sezon Demet Akalın ve Alişan, Star TV’de sundukları program ile ekranlara gelmişlerdi. Program ilk bölümlerinde oldukça iyi izlenmeler alsa da ilerleyen zamanlarda reytingler oldukça düşmüştü. Bu nedenle yapım ekibi programı sonlandırma kararı almıştı ve Demet Akalın bu durum karşısında sinir krizi geçirmişti. Seda Sayan’ın yeni sezonda Star TV’de olacağını öğrenen Demet Akalın; Seda Sayan’ı, işini elinden almakla suçlamıştı. İkili bu olanlar karşısında birbirlerine girmişti.

Bu Sözler Demet Akalın’a Mı?

Seda Sayan

Seda Sayan geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından olay yaratacak bu sözleri paylaştı. ”Kıskançlık kötü bir hastalık, insanı içten içe kemirerek bitirir!” diyen Seda Sayan bu sözleri kimin için kullandı bilinmiyor. Bakalım ilerleyen süreçte ünlü şarkıcıdan başka ataklar gelecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu