TV Programları

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 28 nisan çarşamba 693. bölüm puan durumu ne? günün birincisi kim oldu?

programda neler yok ki; gelinlerin el lezzetlerini ve maharetlerini gösterdikleri yemek yarışma programı Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yeni bölümünde kaynanalar ve gelinler birbirleriyle de kapışıyor.

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta yemek programında bu gün gelinler ve kaynanalar verdikleri mücadelenin meyvesini almak için Seda Sayan’ın karşısında toplandılar. Hafta içi her gün saat 13:00 de Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Esra ve kaynanası Fatma arasındaki tartışma programa damga vurdu. Gelin Esra kocasından habersiz 18000 TL lik çanta almış ve 6 taksit yaptırmış. Mutfak masrafları için kocasının bıraktığı paralardan kısıp 4 taksitini ödemiş. Bunu duyan kaynana Fatma köpürdü ve çok kızdı. Nasıl böyle bir şey yaparsın dedi. Her şeyi telefon açıp Oğluma anlatacağım dedi.

Haftanın 3. gününde günün en yüksek puanı alıp çeyrek altını kazanan gelin 17 puan alarak Gönül oldu. Bu puanla birlikte puan durumunu tekrar yenileyelim.

Gönül: 12 +  16  + 17  = 45

Seda: 18 +  17  + 16  = 51

Dudu: 16 +  9  + 16  = 41

Esra: 17 +  21  + 10  = 48

Listeden de görüleceği üzere pazartesi salı çarşamba günlerinde alınan puanların toplamına baktığımızda şu an için Seda yarışmayı önde götürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu