Magazin

Seda Sayan Bombaları Art Arda Patlattı: Haftaya İzleyiciyi Neler Bekliyor? Kavga mı? Eski Aşk Anıları mı?

Ekranların Sevilen İsimlerinden Seda Sayan, sosyal medya hesabında art arda iki bomba patlattı. Sabahların Sultanı ile her sabah Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Seda Sayan’ın önümüzdeki hafta programına konuk edeceği ünlüler, kafaları karıştırdı.

ajda pekkan-seda sayan

Seda Sayan, hem sanatı hem de özel hayatı ile sosyal medyanın dilden düşmeyen isimleri arasında yer aldı. Yıllar boyunca her hareketi ilgiyle takip edilen ünü şarkıcı, hem tartışmaları hem de aşklarıyla yıllar boyu ekranlarda kaldı. Son olarak Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Seda Sayan bugün sosyal medya hesabında, gelecek pazartesi Mehmet Ali Erbil’i programına konuk edeceğini açıkladı.

Mehmet Ali Erbil ile Kavga Etmişlerdi

Mehmet Ali Erbil’in Seda Sayan hakkında yaptığı “Geçmişi temiz değil” açıklamasının ardından Mehmet Ali Erbil’in yıllar önce evinde çalışan hizmetliye tecavüz ettiğine dair paylaşım yapan Kadırgalı, Mehmet Ali Erbil’in sitem etmesinin, ardından da özür dilemesinin ardından aldatma yerine tecavüz yazdığını açıklamıştı.

Nasıl olduğu bilinmez ancak, Mehmet Ali Erbil’in Seda Sayan’a “dostum” demesiyle birden ikilinin arasındaki buzlar erimiş, karşılıklı sevgi sözcükleri paylaşılmaya başlamıştı. Bugün ise kadırgalı, pazartesi günü Mehmet Ali Erbil’i canlı yayın konuğu olarak alacağını açıkladı.

Bir Diğer Bombası da Nihat Doğan Oldu!

Seda Sayan’ın tek bombası Mehmet Ali Erbil de değildi. Bir zamanlar aşk yaşadığı Nihat Doğan’ı da Salı günü konuk edeceğini söyleyen Kadırgalı, takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Bir dönem deli dolu aşk yaşayan Nihat Doğan ve Seda Sayan’ın bu ilişkisi, öncelikle reyting çabası olarak değerlendirilmişti. Ancak çift her fırsatta aşklarının gerçek olduğunu söylemekten çekinmedi.

Uzun bir süre aşklarını gözler önünde yaşayan Seda Sayan ve Nihat Doğan, imam nikahı ile evlenmiş, hatta Seda Sayan bir çocuk düşürmüştü. Bu olayların ardından birbirlerine olan sevgilerinin bittiğini düşünerek ayrılan çift, yıllarca bir araya gelmedi.

Bakalım İzleyiciyi Neler Bekliyor?

İlişkiler böyle olunca, Seda Sayan’ın haftaya konuk edeceği isimler takipçilerini bir hayli düşündürdü. Paylaşımı gören takipçiler Pazartesi ve Salı günü kavga mı çıkacak yoksa duygusal anlar mı yaşanacak kestiremedi. Bu sorunun cevabını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu