Dizi Haberleri

Savaşçı Dizisinin Final Yapmasının Sebebi Fox TV mi? Kanal Hakkında Şok İddialar Ortaya Atıldı!

Yayın hayatına başlar başlamaz final yapan Savaşçı dizisi şok etti. Savaşçı dizisi Fox TV yüzünden mi final yaptı? Savaşçı'nın final nedenleri ortaya çıktı.

Savaşçı dizisi yeni sezonu ile harikalar yaratmaya hazırken kendini bir anda final yaparken buldu. Fox TV dizisinin final yapma nedeni merak ediliyordu. Pek çok kişi final nedenini reytinglere bağlasa da tek sebep bu değildi. Peki sevilen dizi neden final yaptı? Detaylarıyla beraber Savaşçı dizisinde yaşananlar…

Savaşçı Dizisi Neden Final Yaptı?

Dizinin ekranlara veda etme nedeni Fox TV’nin geç yayına alması olabilir. İzleyiciler Savaşçı dizisi çok izlenebilecekken iki ay boyunca yayını erteleyen kanalı suçladı. Eğer daha erken yayınlansaydı mevcut dizilerden daha fazla izlenebilirdi. Çünkü Savaşçı dizisi çıkana kadar pek çok kişi yeni dizileri izlemeye başlamıştı. Hal böyle olunca Savaşçı’ya yeni bir şans verilmedi. Dizi ekrana geldiği günden bu yana az izlendi ve sonunda ise final yaptı.

Fox TV Savaşçı’nın Reklamını Yapamadı!

Savaşçı dizisine katılan oyuncular düşünüldüğünde gerçekten de etkili ve başarılı performansı ile bilinen isimlerdi. Ancak onlar dahi dizinin daha güzel reyting almasını sağlayamadı. Çünkü işin en başından büyük bir hata yapıldığı düşünülüyor. Fox TV’nin Savaşçı dizisini zamanında yayınlayamadığı ve iyi reklam yapamadığı konuşuldu. İşte Savaşçı dizisinin final yapmasındaki en önemli nedenler bunlar. Reytingler bu ihmallerin bir sonucu olarak karşımıza çıktı.

Bir Yorum

  1. Fox TV yine yapacağını yaptı. Giderek seyirci kitlesini kaybediyor. Herkesin Cumartesiyi iple çektiği bir diziyi yine saçma sapan bir nedenle sonlandırdılar. Eğer yeterince reyting alamıyorsa (‘ki ben bu safsatalara inanmıyorum) gün değiştirin kardeşim, yayıncılığı size bizmi öğreteceğiz. Saçma sapan dizilerle doldurduğunuz kanalınızı artık ne nedenle olursa olsun seyretmek istemiyoruz. Lanet olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu