Dizi Haberleri

Savaşçı Dizisi Final Yapmaya Hazırlanıyor! Son Bölümü ile Ekranlara Gelecek!

Savaşçı dizisi ne zaman final yapacak? Dizinin son bölümünde neler yaşanacak? Fox TV final kararını verdi.

Savaşçı dizisi yeni sezonu büyük umutlarla çekiliyordu. Diziden önce yapılan hazırlıklar ve aylar süren eğitimler dizinin final yapması içinmiş. Fox TV’de ekrana gelen dizinin neden final yaptığına anlam verilemedi. İzleyiciler diziyi severek izliyordu. Ayrıca oyuncu kadrosuna önemli isimler katılmıştı. Her ne kadar Tamer Karadağlı ayrılmış olsa da reytingleri yükseltecek oyuncular dahil olmuştu. Fakat Fox TV ve yapımcı, anlaşma sağlayarak dizinin final yapmasına karar verdi. Peki dizi ne zaman final yapacak? Ayrıca Savaşçı dizisi neden final yapıyor?

Savaşçı Dizisinin Final Nedeni Ortaya Çıktı!

Savaşçı dizisi, düşük reytinglerden ötürü ekranlara veda edecek. Yani final yapmasının en önemli nedeni televizyonda az izlenmesi. Gerekli ilgiyi görmediği için dizin kanala kazandırdığı para da düşük. Haliyle ekranlara veda etmesi gerekiyor. Bu nedenle pek çok kişi sevilen dizinin bitmesine üzülüyor.

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin ne zaman final yapacağı açıklandı. 12 Haziran Cumartesi günü final bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Çünkü sonu tahmin edilemiyor. Ani senaryo değişikliğinden ötürü finalde yaşanacaklar henüz netleşmedi. Ayrıca Berk Oktay’ın diziye katılacağı iddiaları da asılsız çıktı. Ünlü oyuncu Yasak Elma dizisinde oynamaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu