Magazin

Sansasyon Kraliçesi İrem Derici Gün Geçmiyor ki Magazin Gündemine Düşmesin: Yine Komşusu Lerzan Mutlu’ya Çattı!

İrem Derici bu aralar magazin dünyasının en çok konuşmayı sevdiği isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Meslektaşı Cem Belevi ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen İrem Derici, Cem Belevi ile aşk yaşadığını artık saklama gereği duymuyor. Dilin kemiği yok sözünün karşılığı olarak karşımıza çıkan İrem Derici, bugün Twitter üzerinden kendisiyle komşu olma hayali olan bir takipçisini, komşusu Lerzan Mutlu’ya havale etti! Anlaşılan İrem Derici ve Lerzan Mutlu’nun arası çoktan düzelmiş.

İrem Derici VS Lerzan Mutlu

Gün geçmiyor ki magazin gündeminde yeni sansasyonlar ortaya çıkmasın! Bildiğiniz gibi magazin dünyasının iki ünlü ismi İrem Derici ve Lerzan Mutlu altlı üstlü komşular. Bir sitede komşu olan ikili arasında sıkıntılar bitmek bilmiyor. İlk olarak geçtiğimiz sene, İrem Derici Lerzan Mutlu’nun sabah 8’de topuklu ayakkabı sesini duyduğunu söyleyerek olayların fitilini ateşleyen kişi olmuştu. Bu olayın üzerine Uçankuş’ta program sunan Lerzan Mutlu’dan da yanıt gecikmemişti elbette.

Ancak ikili arasında yaşanan tek gerilim bu değil. Önceki aylarda İrem Derici’nin dairesinden gelen yüksek sesten rahatsız olduğunu Instagram’dan duyuran Lerzan Mutlu, sabaha kadar storyleri tespih tanesi misali dizmeyi ihmal etmemişti; “İrem’ciğim; uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık! Bangır bangır! WhatsApp’ını okundu yapmazsın sen! Buradan yazayım dedim. Sabah saat: 04:00! Binaları villa gibi, etrafında insan yokmuş gibi davrananlara pes! Diskonun bitmesini bekliyoruz. Bu ilk değil. Oturduk güvenlik zili çalıyor, kimse oralı değil ve ezan okunuyor, biz uyanık! Müzik son ses! Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma! Yakışmaz ama zorluyorsunuz. Müzik hala açık, çıldıracağım. Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim. Saat 06:45!”

İrem Derici Yine Lerzan Mutlu’ya Çattı!

Lerzan Mutlu’nun bu çıkışının ardından, İrem Derici hoparlörünün kendi kendine açıldığını ve kendisinin de uyuyakaldığını söylemişti. Ardından da özür dilemeyi ihmal etmedi; “Uykum ağır ayı gibi uyuyorum. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim” Tüm bu yaşananların ardından İrem Derici Twitter’dan, kendisiyle komşu olmak isteyen bir takipçisini Lerzan Mutlu’ya havale ederek hepimizin yüzünü güldürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu