FragmanSinema

Samsam 2021 Filmi Vizyonda! Eğlence İçin Samsam Tanıtımı ve Özeti

Eğlence ve animasyon tarzında bir film olarak dün vizyona giren Samsam filmi karantina günlerinde iyi zaman geçirebilmek için kurtarıcınız olabilir.

Eğlence ve animasyon tarzında bir film olarak dün vizyona giren Samsam filmi karantina günlerinde iyi zaman geçirebilmek için kurtarıcınız olabilir. Ailenizle birlikte eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz ve sık sık kahkaha tufanı yaşatacak olan film tam 1 saat 17 dakika sürüyor.

Animasyon ve Aile alanında yayınlanan Samsam filminin yönetmen koltuğunda Tanguy De Kermel oturuyor. Oyunculuklarını Jérémy Prevost, Sébastien Desjours, Marie-Eugénie Maréchal gibi isimlerin yaptığı filmin biraz da içeriğini ele alalım.

Samsam Filminin Konusu Nedir? İşte Samsam Film Özeti

Samsam adlı animasyon filmi 23 Nisan 2021 tarihinde yani dün vizyona girdi.  Filmin ana karakteri olan Samsam, bir mektup arkadaşı olan Daisy’i evinde ağırlamak ister. Daisy ile harika zaman geçirme planları yapan Samsam için kısa süre içinde işler karmaşık bir hal alacaktır. Etrafına her daim mutsuzluk rüzgarı estiren bir böcek olan Gloomies, bu kez Samsam’in gezegenini istila etmek için girişim başlatır.

samsam-2021-film-fragmani-ozeti

İstilaya uğrayan Samsam ve arkadaş çevresi bu durumdan kurtulmak için Grinnieler’den yardım ister. Bundan istediğini elde edemeyen ekip için artık savaş kaçınılmazdır. Piratrociouslar ile savaşa girmeye hazırlanan Samsam, aynı zamanda Daisy’in gerçek öyküsünü de öğrenmek durumunda kalacaktır.

Samsam 2021 Filminin Tanıtımı

Büyük kahramanların en küçüğü Samsam’ın öyküsü ailenizle birlikte sıcak bir gün geçirmenizi sağlayacak. İşte vizyona giren Samsam filminin fragman görüntüleri.

SamSam, mektup arkadaşı Daisy’yi evinde misafir etmekten fazlasıyla mutludur. Ancak etrafına mutsuzluk yayan bir böcek olan Gloomies, Samsam’in gezegenini istila etmeye başlayınca işler karışır. SamSam ve arkadaşları öncelikle Grinnieler’i mutlu etmek için uğraşırlar. Ama bunda başarılı olamayınca onlardan tamamen kurtulmak için SamSam ve arkadaşları, Piratrociouslar’a karşı savaşmak ve Daisy’nin gerçek hikayesini ortaya çıkarmak zorunda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu