Magazin

Sadece Arkadaşlarının “Ekmeğiyle” Oynamıyormuş: Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin’in İlişkisini Seda Sayan mı Bitirdi?

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nun ayrılığı herkesi şoke etti. İddialara göre, bu ayrılıkta Seda Sayan’ın parmağı var!

Son dönemin en gözde çiftlerinden biri de Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu’ydu. Hayatımıza Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu olduğu için “ünlü çocuğu” kontenjanından dahil olan Oğulcan Engin, gözden uzakta yaşamı ve efendi tavrıyla takdir topluyordu. Kendisi gibi popüler olsa da kendini gizlemeyi bilen Ezgi Eyüboğlu’yla aşk yaşamaya başlayınca herkes hem şaşırdı hem de sevindi. Mutlulukları gözlerinden okunan uyumlu çift, uzun süredir birlikteydi ve artık evlilik haberi bekleniyordu. Ama önceki gün gelen ayrılık haberi gündemi fena salladı!

Fotoğrafları Sildi

Bir yılı aşkın süredir doludizgin bir aşk yaşayan çift, ani ayrılıklarıyla gündeme bomba gibi düştü. Ezgi Eyüboğlu’nun sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları silmesiyle ortaya çıkan olay, Oğulcan Engin’e sorulduğunda daha da garip bir hal aldı: “Haberim yok, Ezgi’ye sorun!” Sonunda, ayrıldıklarından Oğulcan Engin’in de haberdar olmuş gibi görünüyor. Çünkü fotoğrafları o da sildi! Bu karmaşa ve Ezgi Eyüboğlu’nun keskin tavrı haliyle ihanet şüphesini akla getirdi.  Ama çiftin yakın çevresinden alınan bilgilere göre karşılıklı konuşarak ayrılmaya karar verdiler. Sebep de Oğulcan Engin’in annesi Seda Sayan’dı!

Görüşmeyince İlişki Bitti

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 28 nisan çarşamba kazanan kim (1)

Seda Sayan, son dönemde iş hayatındaki çalkantılarla gündemden düşmüyor. “Ekmekle oynama” iddialarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu kez “kötü kaynana” olarak manşetleri süsleyecek gibi görünüyor! Söylenenlere göre, Ezgi Eyüboğlu’nu onaylamadığı için oğluyla görüşmeyi neredeyse kesen Seda Sayan, çiftin üzerinde büyük bir baskı yarattı. Hal böyle olunca, iş ayrılığa kadar gitti! Bakalım, Seda Sayan ve Oğulcan Engin cephesinden bu iddialara ne yanıt gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu