Magazin

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Yeni Sezon Çekimlerinde Yürek Hoplattı: Kendini Öyle Birine Benzetti ki…

Sadakatsiz’in dillerden düşmeyen güzel oyuncusu Melis Sezen, yazı kapattıktan sonra Sadakatsiz için sete girdi. Güzelliğiyle aklımızı başımızdan alan Melis Sezen, bu sefer de kendini “peri”ye benzetti!

AYNA KARŞISINDA POZ VERDİ

Son dönemin popüler oyuncularından Melis Sezen, beyaz elbisesiyle objektif karşısına geçti. Verdiği pozları takipçileriyle de paylaşan Sezen, duygularını “Kendimi peri gibi hissediyorum.” sözleriyle ifade etti. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan oyuncu Melis Sezen (24), paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Melis Sezen (@melisssezen)’in paylaştığı bir gönderi

Beyaz elbisesiyle ayna karşısında poz veren Sezen, gönderisine, “Kendimi peri gibi hissediyorum.” notunu düştü. Melis Sezen’in fotoğrafları, kısa sürede hayranlarından 100 binden fazla beğeni aldı.

“KAPANIŞ”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Melis Sezen (@melisssezen)’in paylaştığı bir gönderi

Bir süredir Bodrum’da tatil yapan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul’a dönen Sezen, deniz kenarında çekilen bu fotoğrafını da “Kapanış.” notuyla yayınlamıştı.

“DERİN’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

Öte yandan Melis Sezen, geçtiğimiz haftalarda Instyle dergisine samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hakkında merak edilenleri anlatan Sezen, ‘Sadakatsiz’de canlandırdığı ‘Derin’ karakteriyle kurduğu özel bağdan bahsetmişti. Oyuncu, evli bir adamla aşk yaşayan Derin’den çok şey öğrendiğini dile getirmişti. Melis Sezen, “Derin bana çok şey yaşattı ve çok fazla şey öğretti. Duyguları ve içgüdüleriyle hareket eden genç bir kadın. Kalbim her an onunla atıyor, çok seviyorum onu, benim için çok özel.” ifadelerini kullanmıştı.

“BAŞTA ÇOK SERT TEPKİLER ALDIM”

Sezen, dizinin ilk bölümleri yayınlandıktan sonra çok sert tepkiler aldığını itiraf etmişti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Melis Sezen, “Başta çok sert tepkiler aldım. Derin’den nefret ediyorlardı. Derin’le doğrudan konuşan, ona sayıp, söven bir sürü yorum vardı. Bazen Derin’le beni karıştırdıkları bile oluyordu. Bölümler ilerleyince Derin’i anladığını söyleyen, Derin’le aynı durumda kalmış birçok kadından mesajlar da aldım. Derin’i daha iyi tanıdıkça çok kişinin empati kurabilmesine çok mutlu oldum. Tepkiler gördükçe, insanlarda duygu uyandırdığını gördükçe Derin’in yaşadığını anlıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.” şeklinde konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu