Magazin

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Kendi Kendini Ödüllendirdi: Yeni Oyuncağı İçin 1 Milyon TL’yi Gözden Çıkarttı!

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen, kazandığı paralarla kendine son model bir araç alınca magazin gündemine oturdu! Hem Sadakatsiz’den hem de markalarla yaptığı işbirliklerinden yüklü meblağlar kazanan Melis Sezen, kendine lüks bir araç satın aldı!

“Sadakatsiz” dizisindeki ‘Derin’ karakteriyle yıldızı parlayan 24 yaşındaki genç oyuncu Melis Sezen dizilerden kazandıklarının yanına reklam gelirini de ekledi. Sezen yaptığı milyonluk harcama ile kendisini ödüllendirdi. Rol aldığı Sadakatsiz dizisiyle adından söz ettiren Melis Sezen, yaptığı reklam anlaşmasıyla da adından söz ettirdi. Dizilerden kazandıklarının yanında reklamdan hatrı sayılır bir gelir elde eden genç oyuncu kendisini ödüllendirdi.

KENDİSİNE YENİ BİR ARABA ALDI

Reklamdan kazandığı parayla kendisine araç alan Sezen, servet ödedi. Son dönemin parlayan yıldızları arasında yer alan güzel oyuncu Melis Sezen, Türkiye’nin en önemli, dünyanın ise sayılı telefon operatörleri arasında yer alan bir marka ile reklam anlaşması imzalamıştı. Takvim’in haberine göre, güzel oyuncu buradan kazandığı parayla ayaklarını yerden kesti. Genç yıldızlar arasında gerek oyunculuğu gerekse mütevazılığı ile en dikkat çeken isim olan Melis Sezen, kendisine 2021 model C kasa bir Mercedes satın aldı. Yeni arabası için kesenin ağzını açan Melis Sezen, 1 milyon liradan fazla bir para ödedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu