Dizi Haberleri

Sadakatsiz Final Bölümüyle Nefesleri Kesti! Biri Delirdi, Biri Hapse Girdi

Sadakatsiz final mi yaptı? Kanal D ekranlarının muhtaem dizisi Sadakatsiz, Final bölümüyle gündem oldu. Devamlı takip edenlerin dahi hiç tahmin edemeyeceği bir sonla biten dizide yaşananlar, izleyenleri hayrete düşürdü. ‘eden Bulur’ deyimine tam uyan bir sonla final apan reyting rekortmeni dizide hiç beklenilmeyen bir son yaşandı. İlk yayınlandığı haftadan itibaren 60 bölüm yayınlayarak finale giden Sadakatsiz dizisi için yolun sonu geldi!

Sadakatsiz Final Bölümü İzlenme Rekorları Kırdı

Başrollerinde Cansu Dere (Asya karakteri) ve Caner Cindoruk‘un (Volkan) oynadığı ve her bölümü nefesler tutularak izlenen ve bazı sahnelerinden dolayı çoğu zaman eleştirilen dizide Volkan yaptıklarının cezasını hapse girerek çekmeye başladı. Diğer taraftan Volkan’ın hapse girmesini kaldıramayarak aklını oynatan Derin ise insan ayırt etmeden O’nun da imdadına yetişti ve tedavi sonunda düzelen Derin ile Asya‘nın (Melis Sezen) aralarındaki buzlar erimeye başladı.

Yurt dışında eğitim görmesi için Ali ile birlikte ülkeden ayrı kalan Asya ile Vaolkan’ın hayatları tekrar birleşmeyecek derecede uzaklaştı diyebiliriz. Diğer taraftan da, Asya’ya karşı sinsi planlarını hiç eksik etmeyen Gönül de Asya ile uğraşmaktan vaz geçti. Aşksız kalamayan Derin ise Onur ile hayatına devam etme kararı aldı.

 

Sadakatsiz dizisi son bölüm fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=qnoiReeN1-8

Volkan ‘her şey için seni affettim’ dediği Asya acaba O’nu affeti mi? Yeni sezonda bu 3’lü tekrar başka bir dizide bir araya gelirm dersiniz. Siz Sadakatsiz dizisini nasıl buldunuz. Benzer dizilerin yayınlanmasını istermiydiniz? Soruları için cevabınız varsa yorumlar kısmından bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu