Fragman

Sadakatsiz 31. Bölüm 3. Fragmanı Özeti Yayınlandı! Sezon Finalinde Cansu Dere Diziden Ayrılıyor mu?

Sadakatsiz 31 .bölüm fragman özeti merak ediliyor. Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz'de Cansu Dere diziden ayrılacak mı?

Sadakatsiz dizisinin sezon finali fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz 31. bölüm fragmanında yaşananlar izleyicileri heyecanlandırdı. Son bölümü ile ekran karşısına çıkan dizide neler oluyor? Asya ve Derin’le ilgili önemli gelişmeler yaşandı. İşte detaylarıyla beraber 2 Haziran Sadakatsiz sezon finali fragmanı…

Sadakatsiz 31. Bölüm Fragmanı Özet!

Sadakatsiz 31. bölüm fragman özetinde, Asya Derin ile konuşmak için evlerine gider. Kendisini Derin’in annesi karşılar ve neden buraya geldiğini sorar. Derin ise konuşmak için geldiğini belirten Asya’ya karşı gayet nazik davranarak teklifini kabul eder. Ancak işler bir anda çığırından çıkar. Arabayı kullanan Derin, uçurumun kenarında durmaktadır. Asya ve kendisini ölümün kıyısına bırakmaya çok yakın bir şekilde duruyordur. Ancak kendisi de bunu nasıl yaptığını anlamamışcasına korkuyordur. Sadakatsiz’in sezon finalinde Asya ve Derin ölebilir.

Sadakatsiz’de Asya Ölecek mi?

Asya’nın uçurumdan yuvarlanmasına ramak kala hayatını kaybedebileceği iddia ediliyor. Cansu Dere’nin çekimlerden ötürü oldukça yorgun olması dikkat çekmişti. Ayrıca nerede tatil yapacağı sorusunu dahi geçiştirmesi dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu, Sadakatsiz dizisinde son kez oynuyor olabilir. Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde her şeyi öğreneceğiz. Ayrıca Sadakatsiz 2. sezonu önümüzdeki aylarda yayınlanmaya başlayacak. Muhtemelen Eylül ayında Sadakatsiz 2. sezonunu izleyeceğiz. Fragmanda yaşananlar arasında en dikkat çekici sahneler bunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu