Dizi HaberleriFragman

Sadakatsiz 24. bölüm özeti ve ön izlemesi: Sadakatsiz Hicran Öldü mü?

Sadakatsiz Hicran Diziden ayrıldı mı? Bulunan ceset kime ait?

Kanal D‘nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsizin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkati çeken ceset kime ait? Sadakatsiz dizisinden ayrılan kim?

Sadakatsiz 31 mart 24. son bölüm özeti ve tanıtımı

Derin nerede, tatile mi gitti diye merak ederken yayınlanan Sadakatsiz 24. bölüm 2. fragmanında bir ceset dikkatlerden kaçmıyor. Derin’in kaybolması ile cesedi ilişkilendiren izleyiciler, cesedin Derin’e ait olabileceğini düşünmeye başladılar.

Derin’in gitmesinden sonra Volkan, fırsat mı dersiniz, çaresizlik mi dersiniz bilemem ama kızı Zeynep‘i alıp Asya‘nın yanına gider. Tabi kızın anneannesi ve dedesi Zeynep’i bırakmak istemez ve O’nu almak için gelirler. Tam da o sırada gelen telefonla şoka uğrarlar. Şimdi, cesedin Derin‘e ait olmasaydı neden Onları aradılar ki diyebilirsiniz. Ama, bence ceset Selçuk‘un annesi Hicran‘a ait olabilir.

Sadakatsiz hicran kimdir, gerçek adı ne? Sadakatsiz hicran diziden ayrıldı mı?

Diziden ayrılıp ayrılmadığını bu akşamki bölümde öğrenmiş olacağız. Tahminimce ayrılmış olabilir. Gerçek adı; Nilgün Türksever olan oyuncu,  1977 Bursa doğumludur. Gençliğini Bursa’da geçiren oyuncu 1988 de Bursa Kültür ve Sanat Turizm Vakfı Tiyatrosunda oyunculuk oyunculuk yapmıştır. 3 yıl sonra da 2001 de Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Oyunculuk bölümüne başlamıştır. Hicran Sadakatsizden ayrıldı mı sorusuna şu an için net bir şey diyemeyeceğiz ama tahminlerimiz o yönde. Sizce Sadakatsiz dizisinden ayrılan kim?

Daha sonra memleketi Bursa’ya geri dönüp şehir tiyatrosunda sahneye çıkmıştır. Yasak Elma dizisinde de oynamıştır.

Sadakatsiz 24. yeni bölüm bu akşam (31.03.2021) çarşamba günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu