Magazin

Sabahların Sultanı Seda Sayan Para Kazanmaya Doyamadı: Televizyon Programından Sonra Bakın Neye Atıldı

Seda Sayan, yeni yayın döneminde Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu, Sabahların Sultanı seyirciden bir hayli beğeni topladı. Ancak bu Seda Sayan’ı tatmin etmedi, ünlü sanatçı bakın bir de neye el attı!

Geçtiğimiz Sezon Adı Vukuatlarla Anıldı

Geçtiğimiz sezon Gelinim Mutfakta ile ekranlara gelen Seda Sayan, uzun bir süre estetiği sebebiyle burnuna takıldığı bantla konuşulmuştu. Herkes Seda Sayan’ın ameliyatında ters giden bir şeyler olduğunu düşünerek sosyal medyada linç dolu yorumlar yapmıştı. Linçlere dayanamayarak onun bir bant olduğunu açıklayan Kadırgalı’nın tek vukuatı ne yazık ki bant vakası olmadı.

Demet Akalın Seda Sayan Kavgası Adeta Sosyal Medyada Yankılandı

Ünlü şarkıcı, Demet Akalın ile yaşadığı polemik sebebiyle uzun süre gündemden düşmedi. Geçtiğimiz sezon Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ı sunan Demet Akalın, sezon sonunda sözleşmesi bittiği için programı bırakmış, sezon finalinde ise bombalar patlamıştı. Bilindiği kadarıyla Star Tv Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın reyting kurbanı olmasından sonra yeni sezon için Seda Sayan’ı tercih etmişti. Teklife evet diyen Seda Sayan, bunu Demet Akalın’a bildirince ise kıyametler kopmuştu.

Haberi duyan Demet Akalın sinirle Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından silip engelledi Seda Sayan her ne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadığını anlatan bir video paylaşsa da bu, Demet Akalın’ın sinirini geçirmeye yetmedi. Hatta daha da sinirlenen ünlü şarkıcı sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla Seda Sayan’a rest çekti. Son cümlesi ise “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler!” oldu.

İki Ünlü Yer Değiştirdi!

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 28 nisan çarşamba kazanan kim (1)
Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 28 nisan çarşamba kazanan kim (1)

Bunun üzerine ipleri koparan Seda Sayan ve Demet Akalın, olayın ardından tatile gitti. Herkes suların durulmasını ve ikilinin barışmasını beklerken, Demet Akaın’dan karşı hamle geldi. Akalın, Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta projesinde yer almayı kabul etti ve kamera karşısına geçti.

Kadırgalı Para Kazanmaya Doyamadı

Şimdilerde Demet Akalın gelinler ve kaynanalarla uğraşırken, Seda Sayan dağılmış yuvaları toparlamak için Star Tv’de ekranlara gelmeye başladı. Bir hayli beğenilen programın kazancı Seda Sayan’a yetmemiş olacak ki, ünlü şarkıcı yeniden konserler vermeye başladı. 18 Eylül’de Kuruçeşme’de konser vereceğini duyan Seda Sayan’ın o paylaşımı bir hayli ilgi topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu