Magazin

Rihanna Uzun Zaman Sonra Verdiği Pozlarla Nefesleri Kesti!

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın verdiği pozlar dudak uçuklattı. Güzel ve etkili pozlarla beraber kendi markasını tanıtan ünlü isim milyonlarca beğeni aldı.

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündem olmayı başarıyor. Bir süredir adından söz ettirmeyen ünlü ismin şu sıralar internette aktif olarak fotoğraf paylaştığı görülmekte. Son paylaştıkları ise adeta nefesleri kesti. Peki Rihanna’nın iç çamaşırlı fotoğrafları neden bu kadar çok beğenildi? Güzel ismin cesur pozları nedeniyle beğenildiği belirtiliyor.

Rihanna Yine Büyüledi!

Rihanna, yaptığı paylaşımlarla beraber toplamda 10 milyondan fazla beğeniye ulaştı. Elbette bu paylaşımları yapmasının bir nedeni vardı. Kendi iç çamaşırı markasını tanıtmak üzere çekildiği fotoğraflar ister istemez sosyal medyanın gündemine oturdu. Fiziği oldukça güzel olduğu için hem hayranları hem de şarkılarına aşina olan herkes Rihanna’ya hayranlık besledi.

Kendi Markasını Tanıttı!

Pandemi döneminde kendi iç çamaşırı markasını tanıtan ünlü isim, fotoğraf çekimlerinde oldukça etkileyici pozlar vermeyi ihmal etmedi. Kaliteli ürünler ürettiğini belirten Rihanna, bunların tanıtımı için farklı modellerle anlaşmak yerine direkt olarak kendisi kamera karşısına geçti. Belli bir popülariteye kavuşan pek çok ünlü kendi markasını yaratarak yeni gelir yollarına başvuruyor. Rihanna gibi bu konuda oldukça uzmanlaşan Kylie Jenner, kendi kozmetik markasını kurarak multi milyoner oldu. Düzenli olarak paylaşım yapmaya başlayan Rihanna, bir sonraki paylaşımında hangi ürününü tanıtacak merak ediliyor. Hayranları kendisinden yeni bir albüm de bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu