Dizi Haberleri
Trend

Rick and Morty 6. Sezon 1. Bölüm Yayınlandı

Rick and Morty dizisinin 6. sezonunun ilk bölümü ücretsiz olarak yayınlandı.

Rick and Morty dizisi yıllardır süregelen bir yetişkin animasyon olarak günümüze kadar geldi. Hemen her bölümü klasik şekilde 22 dakikalık episodlarla yayınlanan Rick and Morty dizisinde alkol sorunları bulunan bir bilim adamı olan Rick ile onun torunu olan Morty’nin maceralarına yer veriliyor.

Netflix platformu üzerinden yayınlanan dizinin 6. sezonu da geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluşmuştu. Netflix bu yeni sezona ait bölümleri henüz ekranlara taşımazken dizi şu haliyle Türkiye üzerinden izlenemiyordu. Rick and Morty dizisinin yapımcılarından Adult Swim ise bu konuda bir adım atarak dizinin ilk bölümünü YouTube üzerinden yayınladı.

rick and morty dizisi

Rick and Morty 6. Sezon 1. Bölümü

Neredeyse 8-9 yıldır ekranların vazgeçilmez animasyon dizileri arasında yer alan Rick and Morty dizisinin 6. sezonunun ilk bölümü Solaricks ismiyle yayınlandı. Ücretsiz olarak izleme olacağına sahip olduğumuz dizinin bu bölümünü izleyince yeni sezonun da oldukça maceracı ve eğlenceli geçeceğine kesin olarak bakılıyor.

Dizinin YouTube üzerinden yayınlanan bölümü maalesef ülkemiz kullanıcılarının erişimine kapalı durumda. Bu bölümü sorunsuz izlemek isteyenler için VPN gibi sistemler kurtarıcı rolde olabilir.

Kaynak
Yorumla.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu