Magazin

Rezil Oldu! Cam Tavanlar’ın Cem’i Kubilay Aka’nın Küfürlü Paylaşımı Sosyal Medyayı Karıştırdı

Ünlü oyuncu Kubilay Aka, espri yapmak isterken ayarı kaçırdı. Küfürlü paylaşımını hemen silse de, dikkatli takipçilerinin gözünden bu hareket kaçmadı!

Kubilay Aka, şansın ve doğru proje seçimlerinin sayesinde kariyerinde kısa zamanda uçuşa geçen bir oyuncu. Çocukluk hayali olan oyunculuktan uzaklaşan ve bir havaalanında çalışmaya başlayan Kubilay Aka, bir menajer tarafından iş yerinde keşfedildi. Sonrası da çorap söküğü gibi geldi! İlk işinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Celile Toyon, Onur Saylak ve Okan Yalabık gibi başarılı isimlerle oynama şansı bulan Kubilay Aka, bir anda bütün dikkati üzerine çekti. İlk sezonun ardından diziden ayrılması şaşkınlık yaratsa da, bir başka fenomen dizi “Çukur”la yoluna devam etmesi önünde yine güzel kapılar açtı. Öyle ki, “Çukur” bitince ilk başrolünü kaptı!

Eğlenceli Paylaşımlar Yetmedi

Ünlü oyuncu, uzun süre sonra ekrana dönen Bensu Soral’la “Cam Tavanlar” dizisinde başrolü paylaşmaya başladı. Mayıs sonunda başlayan dizi, klişe yaz dizilerinden epey farklıydı. Özellikle kadın karakterlere verilen önem çok takdir topluyor ve Kubilay Aka da böyle bir projede oynamaktan gurur duyduğunu söylüyordu. Sette de çok mutlu olduğu gece gündüz yaptığı komik paylaşımlardan hissedilebiliyordu. Ama izleyici bu diziyi Kubilay Aka’nın sevdiği kadar sevmedi! “Cam Tavanlar” için erken final kararı alındı. Neyse ki, Kubilay Aka paylaşımlarıyla herkesi güldürmeye tam gaz devam edecek gibi görünüyor!

Hemen Paylaşımını Sildi

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kubilay Aka (@kubilayakaa)’in paylaştığı bir gönderi

Ama Kubilay Aka’nın son paylaşımı başına biraz iş açacak cinsten. Hayranlarını çok güldüren ve her daim eğlenen ünlü oyuncu, belli ki Instagram’ın “Yakın Arkadaşlar” kısmında daha da komik ve garip şeyler paylaşıyor!

Kubilay Aka’nın küfürlü bir notla paylaştığı ve garip bir filtre kullandığı paylaşım görenleri çok şaşırttı. Ünlü oyuncu, hatasının farkına vardığı anda videoyu silse de olanlar oldu bir kere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu