Magazin

Reytingin Yeni Kraliçesi Demet Akalın’ın Buse Varol Korkusu Herkesi Çok Şaşırttı: “Sakın Görmesin…”

Alişan’ın çocukları Eliz ve Burak’ın fahri halası sayılan Demet Akalın’ın evinde bugün parti vardı. Hira’nın arkadaşlarının doğum günü partisine oğlu Burak’la birlikte katılan Alişan eğlenceli vakit geçirdi. Partide ise Buse Varol ve Eliz’in olmaması gözlerden kaçmadı! Daha da dikkat çekici olan ise Demet Akalın’ın Buse Varol korkusuydu. Burak’ı dondurma yerken videoya çeken Demet Akalın; “Annen duymasın!” dedikten sonra kahkahayı basmayı ihmal etmiyor.

Demet Akalın’dan Arkadaşlarının Kızlarına Parti!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Alişan yılllaaar sonra barıştı ve Alişan’ın küçük oğlu Burak da, Demet Akalın’ın gözdesi oldu! Defalarca kez Burak’ı ne kadar sevdiği dile getirmekten geri durmayan Demet Akalın’ın evinde ise bugün doğum günü partisi vardı. Demet Akalın’ın kızı Hira’nın arkadaşları için doğum günü organize eden güzel şarkıcı ortisi Alişan’ı da davet etti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’ın aylardır yüzünün güldüğünü görmüyorduk. Demet Akalın’la buluşan Alişan’ın kahkahalarını duymayı ve görmeyi özlemişiz! Eliz ve Buse Varol’u evde bırakan Alişan, Demet Akalın’ın evine oğlu Burak’la birlikte gitti. Demet Akalın ise tüm gün doğum günü kızları yerine minik Burak’ı paylaşmayı tercih etti.

Demet Akalın’ın Buse Varol Korkusu Herkesi Çok Şaşırttı!


Burak’ı çok sevdiğini her defasında dile getiren Demet Akalın, ilk önce Burak’ı dondurma yerken görüntülemeyi ihmal etmedi. Güzel şarkıcının Buse Varol korkusu ise herkesi oldukça şaşırttı. Burak dondurma yerken; “Annen görsün mü? Bence de görmesin!” dedikten sonra kahkahayı patlatan Demet Akalın, günün ilerleyen dakikalarında yine Burak’ı Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi. Partiye ise Buse Varol ve Eliz’in katılmaması gözlerden kaçmadı. Acaba ikilinin arası bozuk mu? Zamanla anlarız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu