Magazin

Reyting Kraliçesi Demet Akalın Küçük Kızı Hira’yı da Kendine Benzetti: Anne – Kız Aynı Kıyafetleri Giydiler!

Güzel şarkıcı Demet Akalın gün geçmiyor ki yeni bir olayla magazin dünyasını karıştırmasın. Her daim gözlerin üzerinde olduğu Demet Akalın şimdilerde yeni bir reklam çekimi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Tüm bunlar yaşanırken Instagram paylaşımlarına da son hız devam eden güzel şarkıcı, bu hafta sonunda kızı Hira ile birlikte aynı kıyafetleri giyerek anne – kız takım oldular! Anlaşılan Demet Akalın, küçük Hira’yı da kendine benzetmekte kararlı.

Tiktok’la Bile Kavga Etmişti!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın’ın kızı Hira, geçtiğimiz aylarda sosyal medyanın diline düşmüştü. Tiktok yüzünden tüm Türkiye’nin diline düşen Hira, Tiktok’ta sevdiği bir fenomene 7 bin TL’lik hediye gönderince ortalık karışmış ve Demet Akalın bu sefer de Tiktok’la kavgaya tutuşmuştu. Hatta Demet Akalın, Tiktok’un kapatılması gerektiğini savununca Tiktok fenomenleri ve Tiktok kullanıcıları tarafından linçlenmekten kurtulamamıştı.

Hira’nın 7 bin TL’lik harcaması yüzünden sosyal medyayı ayağa kaldıran Demet Akalın, zorla da olsa Tiktok’tan o parayı geri almayı başarınca bir hayır kurumuna parayı bağışladığını iletti ancak güzel şarkıcı kızının sosyal medya bağımlığınını durdurmak yerine ateşe körükle gitmeyi tercih ediyor. Kızının çektiği videoları kendi hesabında sık sık paylaşan Demet Akalın, takipçilerinden de kızını takip etmelerini istiyor.

Demet Akalın Kızıyla Pişti Oldu!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz gün Hira’nın eğlenceli videolarını Demet Akalın’ın Instagram hesabında görmüştük. Bugün ise Demet Akalın, küçük kızı Hira’yı kendisinin bir kopyası haline getirdi! Kızıyla aynı takım kıyafetleri giyen Demet Akalın, o anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Ayakkabıdan eteklere kadar Hira’yla aynı anne – kız takımı giyen Demet Akalın, paylaştığı fotoğrafta kızı Hira’yı birazcık harcamış olsa da; bunu görmezden gelebiliriz. Eşi ve kızıyla herkese iyi hafta sonları dileyen güzel şarkıcının bu gönderisine kısa sürede yorum ve beğeni yağdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu