GündemMagazin

Resmen Tanıyamadık! Aslıhan Güner’in Şok Değişimi Sosyal Medyada Olay Oldu

Son dönemlerin en popüler isimlerinden olan Aslıhan Güner gündemden düşmüyor. Sevilen oyuncunun eski fotoğrafları ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi sosyal medyada olay oldu.

Bu sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri de şüphesiz Aslıhan Güner oldu. Renkli gözleri ve kızıl saçları ile peri kızı güzelliğine sahip Aslıhan Güner kısa sürede izleyicinin kalbinde taht kurmayı başardı.1987 doğumlu ünlü ismi Sırlar Kapısı adlı yapımda görmüştük. Ardından Şefkat Tepe, Kehribar, Diriliş Ertuğrul, Ver Kaç gibi projelerde yer alan güzel oyuncu özellikle Kuzey Yıldızı ile büyük bir çıkış yaparak ününe ün kattı. Yeni sezonda Uzak Şehrin Masalları ile ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncuyu daha çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Yıllar İçindeki Değişimi Olay Oldu

Türkiye’nin en güzel kadınları ünlü isimler her yaptıklarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Sezon boyunca güzellikleri ve yetenekleriyle başımızı döndüren yıldız simaların yıllar içindeki değişimleri ise haliyle oldukça merak ediliyor.

aslıhan güner-kuzey yıldızı

Bu sezonun en güzel isimlerinden Aslıhan Güner’i bildiğiniz gibi hepimiz ilk olarak onu kızıl saçları ile tanımıştık. Sezon bitiminden sonra saçlarını kahverengiye boyatarak herkesi çok şaşırtan Aslıhan Güner şimdilerde seneler önce çekilmiş görüntüsü ile gündemde. Degisim_mekani adlı Instagram hesabından paylaşılan Aslıhan Güner’in eski fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Güzel oyuncuda bazı değişimler olmuş gibi gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kendini Yeniden Keşfediyor

aslıhan güner-kuzey yıldızı

Kariyerinin altın çağında olan Aslıhan Güner hem karakter hem de kariyer olarak bambaşka bir dönemde olduğunu dile getirdi. “Sanıyorum kendimi her anlamda yeniden keşfettiğim bir dönemdeyim. Fazla olan her şeyden arındığım, sadeleşmeyi tercih ettiğimden beri daha da mutlu hissettiğim… Kendimi daha çok sevdiğim ve takdir ettiğim… Daha huzurlu, daha sakin ve daha dengeli hissettiğim bir dönem.” diyerek hislerini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu