GündemMagazin

Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur, Erdinç Gülener ile Gökçeada’da gizlice dünyaevine girdi!

'Bir Deli Rüzgar' dizisinde beraber oynarken başlayan arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü. Gizlice bir adada yaptıkları merasimle evlenmeyi planlayan ikili, kameralardan kaçamadı!

Dizisiyenibolum.com – Daha 4 yıl önce 2017’de beraber ‘Bir Deli Rüzgar‘ dizisinde rol almışlardı. Deniz Uğur ve Erdinç Gülener evlendiler. Çanakkale’ye bağlı Gökçeada’da evlendiler ve dünyaevine girdiler.

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener Gökçeada’da nikah masasına oturdular

Deniz Uğur‘da Instagram hesabından mutluluğunu paylaşmayı da ihmal etmedi. Epey zamandır birliktelikleri devam etmekteydi. 10.06.2021’de birlikteliklerini evlilikle nihayete erdiren aşıkların mutluluklarının devamını diliyoruz.

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener ne zaman evlendi

Nikah masasında mutlulukları gözlerinden okunan sevgilileri yakın dostları da yalnız bırakmadı. Deniz Uğur daha önce ‘Bir Deli Sevda’ dizisinde oynarken Erdinç Gülener ile ilgili; “Mesela biz Deniz’le karı-koca oynuyoruz ve ben çok rahat ediyorum. Deniz’in ne yapacağını gözünden anlıyorum. Konuşmadan anlaşabiliyoruz.” açıklamasında bulunmuştu.

Deniz Uğur ve Erdinç Gülener dünyaevine girdi

Erdinç Gülener‘e yöneltilen ‘bir deli sevda yaşamak sizce mümkün mü hala’ sorusuna da gayet inanmış bir şekilde; “Tabii ki mümkün. Sevda, aşk her zaman var. İlişkilerde biraz yıpranmış olabiliriz ama hâlâ delice sevdalar var ve bir yerlerde yaşanıyor, biliyorum.” cevabını vermişti. Benzer bir soru da Deniz hanıma yöneltildiğinde ise; “Sevdanın her türü delicedir. Aşk dediğimiz şey çok mantıklı bir şey değil. Seçerek, ölçüp biçerek düşünerek karar veremezsin o duyguya. Zaman içinde tecrübe kazandıkça belki bu duyguyu dizginlemeyi öğreniyoruz. Daha mantıklı seçimler yapabiliyoruz. Ama bu da bir tercih.” şeklinde yanıt verdi.

Görünüşe göre Erdinç Bey gözlerden uzak ve habersizce evleneceğini düşünmüş olacak ki, medyanın haber almasına bayağı şaşırdı.

Deniz Uğur kimdir, kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Eski eşi kim?

1971 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu, bir çok dizi ve filmde oynadı. 2007- 2009 yılları arasında Reha Muhtar ile evliliğinden ikiz bebek (Mina Deniz, Poyraz Deniz) sahibidir. Aynı zamanda dublaj ve senaryo yazımı ile ilgilendi. Yetenekleri bunlarla da sınırlı değil. Opera sanatçısı da olan Deniz Uğur, Üniversite eğitimini Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Oynadığı film ve dizilerden bazıları; Yaz Evi, Kurtlar Sofrası, Yalan Dünya, Bana Şans Dile, Benimle Evlenir Misin?, Zümrüt, Adını Feriha Koydum, Gulyabani, Umutsuz Ev Kadınları, Kırgın Çiçekler, İnsanlık Suçu, Zalim İstanbul şeklindedir.

Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur kiminle evlendi

Erdinç Gülener kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

1971 İzmit Doğumludur. Sinema ve dizi oyunculuğunun yanında tiyatro ile de ilgilenmiştir. Dil Tarih ve Coğrafya bölümü mezunudur. Oynadığı dizi ve filmlerden bazıları; Canan, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu, Kertenkele, Bir Deli Sevda, Çukur, Kırmızı Oda, EDHO, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu