Magazin

Ratinglerde Çuvallayıp Aşkta Kazandılar! Ada Masalı’nda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un Ardından Bir Aşk Daha

Sevilen dizi “Ada Masalı”, sosyal medyada büyük ilgi görse de ratingleri istenen seviyeye ulaşmadı. Ama bu konuda çuvallayan dizi ekibi, aşkta kazanmaya devam ediyor!

Star TV’nin yaz sezonu için hazırladığı iddialı dizi “Ada Masalı”, başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un uyumuyla öne çıktı. En iyi dizilerin adresi olan Ay Yapım’ın verdiği güvence ve geri kalan ekibin kalitesi de hesaba katılınca, yazın en çok izlenen dizisinin “Ada Masalı” olacağı düşünülüyordu. Üstelik, seyircinin artık görmek istemediği, tek motivasyonu aşk olan ve şapşal bir kadın karakter de yoktu. Buna rağmen, dizi bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Ratinglerde giderek yükselse de, bir diğer yaz dizisi “Baht Oyunu”na karşı kaybetmeye başladı. Ama ekibin kazandığı başka bir konu var, aşk!

Başrol Oyuncuları Aşk mı Yaşıyor?

“Ada Masalı”nın başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz, daha afişlerde ve tanıtım fragmanlarında bile birbirine inanılmaz derecede yakıştırıldı. Dizi başladığı zaman da sosyal medyadaki destek ve “shiplemeler” ortalığı ayağa kaldırdı. Çok geçmeden setten hayranları mutluluktan uçuran bir haber geldi. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz gerçekten de birbirinden hoşlanıyordu! Aralarındaki bağ henüz ciddi bir ilişkiye dönüşmese de, heyecanlı bir flört dönemi yaşadıkları konuşuluyor. Dizi İzmir’de çekildiği için aşk belgelenemese de, taraflar bu haberi yalanlamadı. Üstelik, bu setteki tek aşk onlarınki de değil!

Bu İkili Çok Konuşulur

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizi setinde yeni doğan bir aşk daha var. “Ada Masalı”nın Biricik’i Özge Demirtel ve Hakan’ı Cem Anıl Kenar arasında yeni bir aşk filizlendi. Sebebi İzmir’in büyüsü mü, dizinin hikayesi mi, bilinmez ama “Ada Masalı” setinden daha çok aşk haberi duyacağız gibi görünüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu