Gündem

QNB Finanbank ve ING Diğer Bankalardaki Tüm Borçlarınızı Tek Kalemde Kapatıyor! 80 Bin TL’ye Kadar Borç Transfer Kredisi Geldi!

Türkiye’de yaşayan milyonlarca insan gündelik hayatlarını devam ettirebilmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için sık bankalara başvuruda bulunmaktan çekinmiyor. Hızla artan enflasyonla birlikte; kiralardan faturalara, giyimden mutfak masraflarına kadar pek çok farklı gider kalemi ortaya çıkmaya başladı. Özellikle de Koronavirüs Pandemisi sırasında işsizlik yaşayan kişiler hayatlarını idame ettirmek için kredi ve kredi kartlarına yüklemeye başladı.

Birçok banka ise yeni müşteriler elde etmek için kampanya üzerine kampanya yapınca, milyonlarca kişinin birden fazla bankada kredi ve kredi kartı borcu birikti. Faizler de hepsinin ayrı ayrı üzerine binmeye başlayınca herkes kara kara düşünmeye başladı ancak bu noktada yine bankalar devreye girerek müşterilerine yeni bir kredi ürünü sundu; Borç Transferi Kredisi!

Bu kredi sayesinde artık tüm bankalardaki borçlarınızı tek bir bankada toplayabilir ve ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bugün sizler için borç transfer kredisiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bankalardan bahsedeceğiz. Bugün bahsedeceğimiz bankalar QNB Finansbank ve ING! Bakalım en uygunu hangisiymiş?

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Eğer sizler de farklı bankalardaki borçlarınızı tek bir bankaya taşıyarak kolayca yönetmek istiyorsanız, QNB Finansbank’ın bu fırsatını sakın kaçırmayın. 75 bin TL’ye kadar tüm borçlarınızı tek kalemde kapatan QNB Finansbank hem düşük faizler hem de uzun vade seçenekleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. %1,39’dan başlayan faiz oranları tüm müşteriler için değişiklik gösterse de eğer kredi notunuz yüksekse çok düşük faiz imkanları sayesinde borçlarınızı tek bir bankaya taşıyabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz. Başvuru yapmak ise oldukça kolay! İster size en yakın şubeye gidin isterseniz de internetten kolaylıkla başvurunuzu tamamlayın!

ING Borç Kapatma Kredisi

Türkiye’nin sevilen bankalarından ING sayesinde de borçlarınızı kapatabilirsiniz. 80 bin TL’ye kadar %1,54’ten başlayan faiz oranları ile tüm bankalardaki borçlarınızı ING’ye taşımak için size en yakın şubeye gitmeniz yeterli. Ayrıca 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade oranları sayesinde borçlarınızı ödemek oldukça kolay. Hem düşük faizli kredi ödeyin hem de tüm borçlarınızdan tek kalemde kurtulmuş olun! ING’nin bu fırsatından yararlanmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu