Magazin

Programdan Sonra Kendini Edebiyata Verdi! Esra Erol Eşi Ali Özbir İçin Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Ünlü sunucu Esra Erol, sevilen program “Esra Erol’da” sezon arası verince kendini edebiyata verdi. Bütün vaktini ailesine ayıran ünlü sunucu, bugün de eşinin doğum günü için özel bir kutlama mesajı yayınladı.

Esra Erol, son yıllarda televizyonda adı bir marka haline gelen ender sunuculardan biri oldu. Kariyerinin başında, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en garip kanallarından biri olan Flash TV’de, henüz alışılmayan bir format olan evlilik programını sunuyordu. Kendisi bile bu kadar ilerleyebileceğini tahmin edemedi! Program ve Esra Erol o kadar sevildi ki, bir yıl içinde büyük kanallara transfer oldu. Evlilik programı furyasını başlatan isim olduğu için bütün programlar da “Esra Erol programı” olarak anılmaya başladı.

İşi evlendirme üzerine kurulu olan Esra Erol’un nikahı da kendi programında kıyıldı tabii ki! 2010 yılında uzatmalı sevgilisi Ali Özbir’le programında evlenen Esra Erol, 11 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor. Yıllardır ilk günkü heyecanı ve mutluluğu korumayı başaran çift, oğulları İdris Ali ve Ömer Erol için de mükemmel bir örnek oluşturuyor. Hafta içi her gün program sunan Esra Erol, bu yoğun çekim takviminde bile önceliği her zaman ailesine veriyor. “Esra Erol’da”, nihayet geçen hafta sezon arası verdiği için bu kez tüm vakti ailesine kalıyor.

Şair Oldu!

Bugün Esra Erol’un eşi Ali Özbir’in doğum günü. Zaman zaman Instagram’da duygularını bir şiir yazar gibi paylaşan Esra Erol, bu şairane sözlerden birini de eşi için yazdı.

 

Ünlü sunucu, “Bilirim ki sen varsın. Bilirsin ki ben varım. Seninle bir ömür nice yıllara. İyi ki doğdun sevgilim.❤️” sözleriyle eşi Ali Özbir’e mutlu yıllar diledi. Aile fotoğrafı ve Esra Erol’un romantizmi büyük beğeni topladı. Biz de Ali Özbir’e nice mutlu ve sağlıklı yaşlar diliyoruz!

Netflix Heyecanını Bile Yaşayamadı! Demet Özdemir’in Başı Büyük Belada: “Aşırı sinirliyim…”

 

Demet Akalın Survivor Şampiyonu İsmail Balaban ve Favorisi Aleyna Kalaycıoğlu İle Birlikte Kendinden Geçti!

 

Güldür Güldür’ün En Sevilen Oyuncusu Ayrıldı! Ali Sunal ve Yapımcılar İkna Etmek İçin Seferber Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu