Magazin

Prens Harry ve Meghan Markle Çifti İkinci Bebeklerine Bakın Hangi İsmi Verdiler!

Sussex Dükü Prens Harry ve Düşesi aktör Meghan Markle ikinci çocuklarının cinsiyeti ve ismi merak konusu oldu. Prens Harry ve Meghan Markle Çifti İkinci Bebeklerinin cinsiyeti ne?

Dizisiyenibolum.com – İngiltere kraliyet ailesinden ayrılmayı seçen Presn Harry ve eşi Megan Markle, ikinci bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Geçtiğimiz Cuma günü (04.06.2021) saat 11:40’da dünyaya gözlerini açan kız çocuğu nasıl bir aileye geldiğinin elbette farkında değildi. Kraliyetten ayrıldıktan sonra Kaliforniya’ya taşınan çiftimizin taktıkları isim TT olmuş durumda.

Kraliyet ailesinin en son ve toplamda da 8. çocuğu olan kız bebeğin doğduktan sonra çiftin yaptığı paylaşım ise; “O, hayal edebileceğimizden çok daha fazlası ve dünyanın dört bir yanından hissettiğimiz sevgi ve dualar için minnettarız. Ailemiz için bu çok özel zaman boyunca devam eden nezaketiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz” şeklinde.

Prens Harry ve Meghan Markle ikinci çocuklarının dünyaya geldi

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin ikinci bebeklerinin ismi ne?

Prenses Diana‘nın 2 çocuğundan biri olan Harry, annesine atfen ikinci bebeklerine kısaca ‘Lili‘ ismini verdi. Çiftin mutluluğu katlanmış durumda. Bebeğin tam ismi “Lilibet ‘LiliDiana Kountbatten-Windsor” olarak kayıtlara geçmiş durumda. Daha önce, 2019’da erkek olarak dünyaya gelen ilk çocuklarına da Archie Harrison Mountbatten-Windsor ismini vermeyi uygun görmüşlerdi. Kraliçe 2. Elizabet‘in  torununu görmek isçin çifti davet edip etmeyeceği merak konusu olsa da, sevenleri çoktan tebrik mesajlarını yağdırmaya başladılar bile.

2018’de evlenen çiftin oğulları ve kızlarını mutluluğuyla hayattaki baskılara ve mücadelelerine daha fazla göğüs gereceklerini söyleyebiliriz. Not olarak saraydan neden ayrılmışlardı konusuna da değinecek olursak; Megan hakkında İngiliz medyasının Irkçı ve müdahaleci çok fazla paylaşım yapmalarından dolayı görevlerini bırakıp ayrılma kararı almışlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu