Magazin

Popun ve Reytinglerin Kraliçesi Demet Akalın Instagram’da Kendi Kendini İfşa Edince Ortalık Karıştı: Sürpriz Proje!

Son aylarda Demet Akalın, magazin gündeminden bir an olsun bile düşmüyor. Her yaptığı ya da yapmadığıyla gündem olmayı başaran güzel şarkıcı, bugün Instagram’dan yeni çıkaracağı şarkısını paylaştı. Kendi kendini ifşa etmeyi başaran Demet Akalın, bu aralar başarıya doymuyor!

Demet Akalın Zirveye Çıkıyor!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın geçtiğimiz seneye kadar pop şarkılarıyla yazı aylarını kasıp kavurmasıyla tanınıyordu. Sık sık sosyal medya kullanıcılarının diline düşen güzel şarkıcı bu sene herkese kendini sevdirmeyi başardı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir buçuk sahne alamayan Demet Akalın, Star TV’de “ortisi” Alişan’la birlikte sabah programı sunmaya başladı. İlk kez televizyon ekranlarında boy gösteren Demet Akalın, canlı yayın sunmaya kısa süre alıştı.

Demet Akalın, canlı yayınlarına alışmış olsa da programın reytingleri bir iyi bir kötü gitmeye başlayınca tehlike çanları çaldı. Pek çok ünlü konuğu programında ağırlayan güzel şarkıcı ne yaptıysa da reytingleri yükseltemedi. Sezon finalinde de Alişan ve Demet Akalın, Star TV’yle yeni bir anlaşma yapmadı. Yapımcılar Demet ve Alişan’ın yerine Seda Sayan’la anlaşınca kıyametler koptu.

Demet Akalın Kendi Kendini İfşa Etti!

Kendisi yerine Seda Sayan’ın geleceğini öğrenen Demet Akalın, Instagram’da kıyametleri koparttı. Hatta Seda Sayan’a nispet olarak Kanal D’nin Gelinim Mutfakta yarışmasıyla anlaştık. Bu sayede Star TV ve Kanal D birbirleriyle takas yapmış oldu. Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta macerasının reytingleri ise herkesi şaşırttı. Seda Sayan’dan daha yüksek reytingler almayı başaran Demet Akalın’ı durduramıyoruz!

Bir yandan konserler, diğer yandan Gelinim Mutfakta çekimleri derken koşturmacalı bir hayata geçen güzel şarkıcı şimdi de yeni şarkısı için hazırlıklara başladı. Instagram hesabından takipçileriyle yeni şarkısından küçük bir kısımı paylaştı. Kendi kendini ifşa eden Demet Akalın hem televizyonculukta hem de şarkıcılıkta zirveye oynamaya niyet etti bakalım neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu