TV Programları

“Popstar” Bayhan Gürhan, Katarsis X-TRA’ya Konuk Oldu!

Exxen’in sevilen reality şov programı Katarsis X-TRA yeni bölüm konuğu olarak Popstar Bayhan Gürhan’ı misafir etti. Bir dönem adını televizyonlarda sıkça duyduğumuz ünlü arabesk şarkıcısı, uzun bir sessizlikten sonra Uzman Psikolog Gökhan Çınar’a konuk oldu. İşte detaylar…

İlk defa YouTube’ta Bana Göre TV kanalı üzerinden yayınlanan Katarsis programı Uzman Psikolog Gökhan Çınar tarafından sunuluyor. Her hafta bir ünlü konuğu ya da farkındalık yaratılması gereken bir kişiyi konuk eden reality şov içeriği, ilk bölümünde 40 yıl boyunca seks işçisi olarak çalışmış Mürvet Taşvur‘u ağırlamıştı. Programın ikinci bölümünde ise bir zamanların popüler televizyon yıldızı misafir edildi.

Katarsis 2. bölüm konuğu olarak uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Popstar Bayhan, daha önce kendisine yöneltilmemiş sorularla Gökhan Çınar’a konuk oldu. Bayhan’ın kayıplarla dolu çocukluğu, yetiştirme yurdunda yaşadığı olumsuz olaylar, hapishane süreci ve müzik ile tanışma hikayesi mercek altına alındı. Oldukça duygusal bir bölümle Bayhan’ı belki de ilk defa bu kadar yakından tanıma şansına sahip olduk.

Popstar Bayhan Kimdir?

1980 yılında Adana’da doğan Bayhan Gürhan, 2003’te Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Armağan Çağlayan’ın jüri koltuğunda oturduğu Popstar yarışmasında kendine has tarzıyla ismini geniş kitlelere ulaştırdı. Yarışmadan sonra çeşitli albüm ve single çalışmaları yapmaya devam eden müzisyen çeşitli dizi, belgesel ve programlarda yeniden ekranlara çıkmaya devam etti. Son olarak Bayhan’ı, Zuhal Topal‘ın izdivaç programında görmüştük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu