Magazin

Pop Kraliçesi Demet Akalın Şimdi de Gündüz Kuşağının Kraliçesi Oldu: Tüm Rakiplerini Ezdi Geçti Rekor Kırdı!

Bugünlerde yeni programı Gelinim Mutfakta’ya alışmaya çalışan Demet Akalın, yayınlandığı ilk gün, reytinglerde kötü bir başlangıç yapmış olsa da kısa sürede durumu toparlamayı başardı. Seda Sayan ve diğer rakiplerini ezip geçmeyi başaran Demet Akalın, 27 Ağustos Cuma günü reytinglerde 14. olarak Gelinim Mutfakta tarihinde rekor kırarak tarihe geçti! Pop Kraliçesi lakabıyla tanıdığımız Demet Akalın, artık sadece popun değil aynı zamanda gündüz programlarının da yeni kraliçeleri arasına adını yazdırmayı başardı.

Gündüz Kuşağının Yeni Sahibi!

Bunun en büyük etkisi ise Demet Akalın’ın programının başladığı esnada diğer rakiplerinin ekranda olmayışı. Güzel şarkıcının en büyük rakipleri ya ondan önce ya da ondan sonra programlarını sunmaya başlıyor. Örneğin Seda Sayan, sabah saatlerinde programına başlıyor. Aynı saatte hiçbir rakibiyle karşılaşmayan Demet Akalın bu sayede zirveye oturmayı başarıyor ancak birçok sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın’ın bu başarısının Müge Anlı ve Esra Erol başlayınca biteceğini iddia etse de, bekleyip göreceğiz!

Bildiğiniz gibi aslında Demet Akalın, geçtiğimiz sezon Star TV’de ortisi Alişan’la sabah programı sunuyor ve bu işin ne kadar yorucu olduğunu her defasında dile getirmekten çekinmiyordu. Hatta bu sıralar Demet Akalın’ın yakın arkadaşlarından Esra Balamir Uçankuş TV’de sunuculuk yaparken; “Demet çok yorulduğu için bir daha televizyon programı yapmayı düşünmüyor” demişti ancak Seda Sayan’ın Demet Akalın’ın yerini alması tüm dengeleri değiştirdi.

Demet Akalın’dan Yeni Rekor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi


Seda Sayan’ın kendi yerine geldiğini öğrenen Demet Akalın, Seda Sayan’a inat olsun diye mi bilinmez Gelinim Mutfakta’dan gelen teklifi kabul etti! Geçtiğimiz sezonlarda reytingleri düşük ilerleyen Gelinim Mutfakta, Demet Akalın’ın dahil olmasıyla reyting sıralamasında 14. sıraya kadar yükseltmeyi başardı. Demet Akalın ise bu başarıyı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Bakalım ilerleyen günlerde sıralamalar nasıl değişecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu