Magazin

Pelin Kaya Hesabını Kaptırdı Ortalık Karıştı! Demet Akalın, Fahriye Evcen ve Şeyma Subaşı’yla İlgili Ağır İddialar

Dün gece ünlü modacı ve influencer Pelin Kaya’nın Instagram hesabı çalındı. Hesabı ele geçirenler öyle şeyler yazdı ki, ünlüler camiasında yer yerinden oynadı!

Modacı Pelin Kaya, YouTube için hazırladığı “Moda ve Sosyete” programıyla ünlenmeye başladı. Instagram’da da aynı adla bir hesap açan Pelin Kaya, kısa sürede önemli bir influencer haline geldi. Ünlülerin tarzını yorumlayıp magazin haberleri verse de, işini saygı çerçevesinde yapmaya özen gösteriyordu. Böylece, neredeyse bütün ünlülerle kanka olmayı da başardı. Düşünün, modayla ve magazinle hiç alakası olmayan Özge Özpirinçci bile onun programına konuk oldu. Ama dün gece yaşanan vahim bir gelişme gösterdi ki, sevgi pıtırcığı gibi görünen Pelin Kaya’nın da düşmanı bolmuş!

“Bu kadına güvenmeyin”

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Pelin Kaya (@modavesosyete)’in paylaştığı bir gönderi

Hesabı ele geçirenler önce bir domuz fotoğrafı paylaşarak Pelin Kaya’ya gönderme yaptı. Sonrasında Demet Akalın, Fahriye Evcen, Burcu Esmersoy ve Şeyma Subaşı gibi ünlülerin fotoğraflarını paylaştı ve çok ağır ithamlarda bulundu! Çok talep gelmesine rağmen mesajları ifşalamadığını söyleyen meçhul kişi, Pelin Kaya’yı ifşalamaktan beter etmeyi başardı!

Amacının Pelin Kaya’ya olan güveni yerle bir etmek olduğu da belliydi: “Ünlü, sosyetik isimler, şarkıcılar, ünlü influecer’lar var, modacılar var. Onlar ile ilgili para karşılığında kötü haber planları yapıldığı ve uygulandığı da aşikâr. Yayınlasak sokağa çıkamaz namı diğer domuzcuk. Amacımız bu kadına güvenmeyin, iş yapmayın. Kötü ve art niyetli bir kadın. Markaların event ve tanıtımlarını alabilmek için Pr şirketlerini kötülemelerden, en yakın iş arkadaşlarının arkasından iş çevirmelere kadar hepsi kanıtlı elimizde. Gerekli kişilere bunları ileteceğiz. Herkesin işini elinden almak için sabote etmeler, tuzaklar kurmalar. Kurumsal firma yetkililerine event ve tanıtım almak için rüşvet vermeler!

Fahriye Evcen Hayranları İsyanda

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, yıllardır kaprisleri ve kötü giyim tarzıyla haber olan bir isim. Hayranları ise bu haberlerin kasıtlı olduğu konusunda ısrarcı. En azından Pelin Kaya’nın böyle yaptığı konusunda haklı olabilirler!

Burak Özçivit’in Fahriye Evcen’den önceki sevgilisi Ceylan Çapa ve Pelin Kaya’nın bu konuda iş birliği yaptığını düşünüyorlar. Bakalım, sözü edilen belgeler bu iddiayı doğrulayacak mı?

Kaos Nerede Demet Akalın Orada

Kaosun adresi Demet Akalın konuya bir yerden mutlaka dahil olurdu ama fotoğrafının paylaşılması işi kolaylaştırdı! Kendi fotoğrafının altına, “Kahve koyayım” diyerek kendisi hakkındaki belgeleri merakla beklediğini gösteren ünlü şarkıcı, sosyal medyayı yine karıştırmayı başardı. Bakalım, bu olaylar nereye kadar tırmanacak?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu