Dizi Haberleri

Peaky Blinders 6. Sezonu ile Final Yapacak

Sevilen BBC dizisi Peaky Blinders yeni sezon sonunda final yapacağını açıkladı. Fakat bu bir son olmayacak… Zira dizinin yaratıcısı Steven Knight’a göre hikaye başka bir formda devam edecek… İşte ayrıntılar…

İlk bölümü 2013 yılında BBC Two kanalında yayınlanan sevilen suç dizisi Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı sonrası İngiltere’de faaliyet gösteren bir çetenin hikayesini konu alıyor. Steven Knight tarafından yaratılan ve senaryosu kaleme alınan proje zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekerken, etkileyici hikayesiyle ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında büyük popülarite elde ediyor.

Yeni sezonları dijital video platformu devi Netflix bünyesinde yayınlanmaya devam eden Peaky Blinders dizisi şu anda toplamda 5 sezon ve 30 bölümlük külliyatıyla harikalar yaratıyor. Eşsiz bir dönem projesi olarak da nitelendirebileceğimiz bu yapım, şimdi bir iyi bir de kötü haber ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Peaky Blinders Sinema Filmi Serisi Olarak Devam Edebilir

Projenin yaratıcısı Steven Knight, Peaky Blinders’ın 6. sezonu ile ekranlara veda edeceğini açıklarken, bu üzüntü verici haberin akabinde bir de sürpriz sunuyor. Knight’ın açıklamalarına göre dizi, sezonluk periyotlarda artık ekranlarda olmayacak ancak başka bir formda sevenlerinin karşısına çıkmaya devam edecek.

Knight’ın açıklamalarından dizinin hangi formda tekrar hayat bulacağı anlaşılmazken; sosyal medyada dizinin sevenleri tarafından yapılan paylaşımlara göre sinema filmleri ile hikayenin sürdürülebileceği düşünülüyor. Şimdilik bu konuda bir tahmin yürütmek güç olsa da Peaky Blinders’ın final sezonu geldikten sonra bu konunun da netlik kazanacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu