Magazin

Paylaşımlarıyla Adından Söz Ettiren Şahan Gökbakar’ın Hedefinde Şimdi de Aşı Karşıtları Var: “Allah Sizi…”

Son olarak Antalya Manavgat’ta çıkan orman yangınları için canla başla sesini duyurmaya çalışan Şahan Gökbakar, o dönem sosyal medyanın en çok konuştuğu isimler arasında yer alıyordu. Instagram’da düzenlediği canlı yayınlarla birçok yangının söndürülmesine vesile olan ünlü komedyen, Instagram paylaşımlarıyla hem gündemi eleştirmeye hem de yüzümüzü güldürmeye devam ediyor.

Aşı Karşıtlığı Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi ülkemizde Koronavirüs aşısı tartışmalarının ardı arkası kesilmiyor. Binlerce doktorun çağrısına uymayan bir kesim aşı olmayacağını söyleyerek aşı karşıtlığına devam ediyor. Hatta son olarak gösteri yapan aşı karşıtları sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamamıştı.

Koronavirüs kısıtlamaları gereği aşı olmayanlar; AVM, konser gibi toplu etkinlik alanlarına alınmayacak bunu duyan aşı karşıtları ise doktorlara para teklif ederek sahte aşı kartları yaptırmaya başladı. Geçtiğimiz gün ise Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Koronavirüs aşısı hakkında şu sözleri söyledi; “Aşı olmadım. Olmayı da düşünmüyorum. mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. O insanların yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir.”

Şahan Gökbakar Yine Herkesi Güldürdü!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın bu sözlerinden sonra sosyal medya karıştı. Şahan Gökbakar ise Fatih Erbakan’ın bu sözlerini ti’ye alarak fotoşoplu bir fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve altına da şu sözleri yazarak herkesi güldürdü; “Bu sabah baş ağrısı, ışığa-sese aşırı duyarlılık ve ishal şikayetleriyle uyandım. Bakın ne haldeyim!! Sorumlusu kim bunun??? Tabiki, Küresel Güçler… Hücre çekirdeğime etki edip beni bu hale getirdiniz de; elinize ne geçti? Büyük oyun, büyük oyun dediğiniz bu muydu??? Çipleseydiniz daha iyiydi… Allah sizi bildiği gibi yapsın Bill Gates ve küresel arkadaşları…
Not: göbeğimden aşağısı, vücudumun alt yarısı goril şeklinde şu an! Uygun olmaz diye onu çekip paylaşmıyorum..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu