Sinema

Pavyon Mini Belgeseli 2. Sezonuyla Geliyor! 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ve Nerede Yayınlanacak?

İlk sezonu çok beğenilen Pavyon belgeselinin ikinci sezonu da çok yakında ekranlarda olacak. 2. sezon yayın tarihi ve nerede yayınlanacağı ortaya çıkıyor.

Ankara’daki pavyonları konu eden mini belgesel tadında olan Pavyon, ikinci sezonu ile ekranlarda olacak. İlk sezonu oldukça beğenilen ve Ankara’ya ait bir kültürü anlatan belgeselde, bu sefer daha da etkili içeriklerle karşımıza çıkacak. Peki Pavyon belgeseli nerede yayınlanacak? Pavyon 2. sezon ne zaman başlıyor? Merak edilen soruları sizler için cevapladık.

Pavyon Ne Zaman Yayınlanacak?

Pavyon belgeselinin ikinci sezon yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak yakın zamanda bir duyuru yapılması bekleniyor. İlk sezonu Eylül ayında biten Pavyon’un çekimleri hızla devam etmekte. Ancak ikinci sezon hakkında duyuru yapılmaması izleyicileri üzdü. Neyse ki yayınlanacağına dair kesin bir açıklama yapıldı. Bu yüzden izleyicilerin içi rahat ve yeni sezonu heyecanla bekliyorlar.

Pavyon 2. Sezonu Nerede Yayınlanacak?

Pavyon’un 2. sezonu Blu Tv’de olacak. Tıpkı ilk sezonunda olduğu gibi ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren dijital platform Blu Tv’de yayınlanacağı belirtildi. Platformun orijinal sosyal medya hesabı üzerinden müjdeli haber verildi. Bu sefer bambaşka kişilerin belgeselde konuşması ve bilinmeyenleri anlatması bekleniyor. İlk sezon çok beğenilmişti ancak yeni sezonda farklı simalar görebiliriz. Yakın zamanda yeni sezon fragmanı da yayınlanacaktır. Konunun netlik kazanması adına pek çok izleyici Blu Tv’ye mini belgeselin ne zaman başlayacağını soruyor. Ancak resmi açıklama için biraz daha beklemek gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu