Magazin

Para Derdine Düştü Ölüm Döşeğini Unuttu: Seda Sayan Alişan ve Demet Akalın’a Öyle Bir Gönderme Yaptı ki…

Sabahların Sultanı lakaplı Seda Sayan, uzun yıllardan sonra yeniden sabah programlarına dönüş yapmak için hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Star TV’ye imza atan Seda Sayan’ın programından ilk tanıtım fragmanı yayınlandı bile. Yeni sezonda Star TV’de olacağının bilgisini sevenleriyle paylaşan Seda Sayan’ın paylaşımı herkesin kafasını karıştırdı! Bunun sebebi ise tanıtım fragmanında kullanılan müzik. “Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım” sözüyle kamera karşısına geçen Seda Sayan’ın “bebeler” diye bahsettiği kişiler ise geçtiğimiz sezon aynı kanalda beraber sabah programı yapan Demet Akalın ve Alişan!

Kavganın Sonu Gelmiyor!

Bildiğiniz gibi iki orti Star TV’de sabah programı yaparak 10 ay boyunca seyirci karşısına çıktı. Koronavirüs pandemisini bu sayede boş geçmemiş olan Demet Akalın programdan sonra, bir başka gündüz kuşağı programı olan “Gelinim Mutfakta” ile karşımıza çıkacak! Ancak Seda Sayan ve Demet Akalın’ın kavgası bundan birkaç hafta önce tüm sosyal medya mecralarını oldukça meşgul etmişti.

Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 713. bölüm çeyrek altını kazanan
Seda Sayan ile Gelinim Mutfakta 713. bölüm çeyrek altını kazanan

Demet Akalın, Seda Sayan’ın kendi ekmeğiyle oynadığını iddia etmişti. Bu iddianın üzerine Seda Sayan da Instagram hesabından açıklama yaparak; “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” takipçilerini bilgilendirdi.

Bu Hareket Seda Sayan’a Yakışmadı!

Ancak Seda Sayan’ın bu açıklamasından sonra Demet Akalın’dan da yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Bu kavganın ardından ise Seda Sayan’ın Star TV’de sunacağı sabah programının tanıtım müziği için; “Mekanın sahibi geri geldi, bebeleri pistten alalım” demesi herkesi şaşırttı! Çünkü bildiğiniz gibi Seda Sayan’ın “bebeler” dediği kişilerden biri de Alişan ve ünlü şarkıcının erkek kardeşi Selçuk Tektaş bir aydır hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Böyle bir durumda olan birine “bebeler” diyerek sataşmak Seda Sayan’a hiç yakışmadı!

Ratinglerde Çuvallayıp Aşkta Kazandılar! Ada Masalı’nda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un Ardından Bir Aşk Daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu