Magazin

Özrü Kabahatinden Büyük! Şeyma Subaşı Kendisini Aklamaya Çalışırken Daha Beter Rezil Oldu

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, bugünlerde iki arada bir derede kaldı. Bir yandan tatiline tam gaz devam etmek isterken, diğer yandan yangın paylaşımları yapmak zorunda hissetmesi skandal bir açıklamaya neden oldu!

Şeyma Subaşı, ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza giren ve bir sosyal medya fenomeni olarak magazinin göbeğinde kalmaya devam eden bir isim. Acun Ilıcalı’yla evli olduğu dönemde hiç bitmeyen tatilleri ve parti parti gezmesiyle meşhur olan Şeyma Subaşı, 3 milyon civarındaki Instagram takipçisini de bu anları sergileyerek kazandı. Ama Acun Ilıcalı’dan boşanınca bütün bu lüksün elinden gideceği ve unutulacağı düşünüldü. Ne var ki, sonuç tam tersi oldu!

Partilemeye Tam Gaz Devam

Boşandıktan sonra hırs yaparak partilemeyi daha da artıran Şeyma Subaşı, standartları biraz düşse de aynı şekilde yaşamaya devam etti. Biz de Türkiye’de kıyamet koparken, onun THY’den İbiza’ya doğrudan uçuş isteyerek şımardığı videoları izlemeye alışmıştık zaten! Ama dün öyle bir şey yaptı ki, “Özrü kabahatinden büyük” deyiminin sözlük karşılığına dönüştü.

Tekne Onun Değilmiş

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Şeyma Subaşı, hayatına Miami-İbiza hattında devam ediyor ve Türkiye’ye pek uğramıyor. Kırk yılın başı tatil için Bodrum’a gelmeye kalktığında da günlerdir devam eden orman yangınlarıyla yüz yüze geldi. Sadece eğlencesine bakmasıyla bilinen Şeyma Subaşı’dan kimse yangınlar için seferber olmasını beklemiyordu. Ama o bile bir zorunluluk hissedip ara ara paylaşım yaptı. Ama bu paylaşımların sayısı tatil paylaşımlarından az olunca o da cadı avına kurban gitti!

Kendini açıklamaya çalışan Şeyma Subaşı, “Ülkemiz yanarken teknede eğlendiğim haberleri asılsızdır, tekne bizim teknemiz değildir!” açıklamasıyla sosyal medyada yine alay konusu olmayı başardı. Sorunun birkaç metre ötede orman yanarken teknede videolar çekmesi olduğunu çözemedi! “Kendi teknemde yapmadım” açıklaması, akla Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti Başkanı Cenap Aşçı’nın “O akşam düğünde değil nikahtaydım” sözlerini de getirince Twitter yıkıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu