Magazin

Ozan Güven sahnelere yeniden dönüyor! Ozan Güven’in yeni projesi ne oldu?

Pandemi öncesinde kapalı gişe olarak oynayan ‘Don Kişot’um Ben’ isimli tiyatro oyunu için yeniden hazırlıkların başladığı belirlendi. 16 aydır tiyatro oyununun sergilenmemesi nedeniyle yeniden hazırlanan ve revize edilen oyun önümüzdeki günlerde tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

‘Don Kişot’um Ben’ isimli tiyatro oyununda başrol oyuncusu açıklandı. Aylar önce kız arkadaşına şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme gelen, çok tepki gören ve bu süreç içerisinde gözlerden uzak bir hayat benimseyen Ozan Güven’in başrol oyuncusu olduğu ve tiyatro oyunu ile sahnelere döneceği belirlendi.

Ozan Güven Sahnelere Yeniden Dönmeye Hazırlanıyor

Yeni tiyatro oyununun başrollerini Ozan Güven ile Günay Karacaoğlu paylaşacak. Bu süreçte ilk oyunun 7 Temmuz tarihinde İzmir Kültürpark Açıkhaca Tiyatrosu’nda gösterilmesi bekleniyor. 10 Temmuz tarihinde ise Bursa Kültür Park Açıkhaca Tiyatrosu’nda izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. 13 Temmuz’da da bir Antalya gösteriminin olması bekleniyor.

Daha önce Babil isimli dizide rol alan oyuncu şiddet haberleri sonrasında dizinin kadrosundan çıkarılmıştı. Ardından reklam filmlerinden de anlaşması feshedilen ünlü oyuncunun bir dönem oyunculuğu bıraktığı dahi konuşulmuştu. Ünlü oyuncu uzun zaman sonra bir tiyatro oyunu ile yeniden sahnelere döneceğini ve sonrasında da televizyon projeleri ile izleyici karşısına çıkacağını göstermeye başladı. Kahkaha dolu bir oyun olarak tasarlanan yeni tiyatro oyununda ünlü oyuncunun sahnede nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu